Alışan Lojistik yeni deposunda operasyonlarına başladı

Alışan Lojistik, Dilovası Organize Sanayi Bölgesi’nde yanıcı kimyasal ürün ve gıda maddelerini depolayacakları ve elleçleyecekleri yeni deposunda operasyonlarına başladı. Yeni yatırım hakkında konuşan Alışan Lojistik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Damla Alışan, “Yeni yatırımımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya devam ediyoruz” dedi.

2022 yılında hayata geçirdikleri yatırımlarla adından sıkça söz ettiren Alışan Lojistik’ten, 2023 yılında Dilovası Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 12.300 m2 kapalı alana sahip, yanıcı kimyasal ürün ve gıda maddelerinin depolama/elleçleme alanları olarak tasarladıkları yeni deposunun operasyonunu başlattı.

Damla ALIŞAN – Alışan Lojistik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Yeni deposunda gıda bileşenleri endüstrisinde lider müşterisine hizmet verecek

Sektördeki varlığının 37’nci yılında olan ve kurulduğu günden bu yana ulusal ve uluslararası arenada ağırlıklı olarak hızlı tüketim malları (FMCG) ve kimya sektörlerine hizmet sunan Alışan Lojistik, depolama alanlarına bir yenisini daha ekledi. Dilovası Organize Sanayi Bölgesi’nde 4.100 m2 gıda maddeleri ve 8.200 m2 yanıcı kimyasal ürün depolama/elleçleme alanları olarak tasarladıkları toplam 12.300 m2 kapalı alana sahip yeni deposunda operasyonlarına başladı. Alışan Lojistik, toplamda 13.650 paletlik kapasiteye sahip yeni deposunda, özellikle kimyasallar ve gıda bileşenleri endüstrisinde lider global bir tedarikçi olan Azelis müşterisine, kimya, gıda ve laboratuvar ürünleri için depolama hizmeti sunacak.

Farklı sektörlere hızlı ve güvenli hizmet

Yeni depo yatırımıyla ilgili açıklamada bulunan Alışan Lojistik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Damla Alışan, kuruldukları günden bu yana birçok sektöre hizmet sunmaya devam ettiklerini söyleyerek konuşmasına şu şekilde devam etti: İstanbul-Tuzla, Kocaeli-Gebze, Konya, Gaziantep, İskenderun’da bulunan ‘Multi-user Depolama’ alanlarımızla Tekirdağ, Yalova, Bursa, İzmir, Muğla, Ankara, Konya, Antalya, Mersin, Adana, Şanlıurfa, Samsun’da bulunan ‘Müşteri Dedike Depolama’ alanlarına ek olarak, Eskişehir’de müşterilerimizin depolama ihtiyaçlarına yeni bir katkı sağladık. 2023 yılına ise Dilovası Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 12.300 m2 kapalı alana sahip yeni depomuzda operasyonlarımızı başlattık. Bu yeni yatırımla müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya devam ediyoruz” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen − two =

scroll to top