ELS Lift, sektörün en prestijli fuarında boy gösterdi

Türkiye’nin personel yükseltici platform sektöründe global ölçekteki temsilcisi ELS Lift, Almanya’nın Münih kentinde her üç yılda bir düzenlenen dünyanın en büyük inşaat, madencilik ve ekipmanları fuarı Bauma’da yenilikçi ürünlerini görücüye çıkardı.

24-30 Ekim 2022 tarihleri arasında Messe München Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Bauma fuarına katılan ELS Lift, FS 1101/8 açık alanda ziyaretçilerini ağırladı. 4. kez Bauma’da yer alan firmanın Satış Pazarlama Direktörü İrfan İşmak, dünyanın önde gelen ticaret fuarı Bauma’da piyasaya sundukları yeni ve mevcut ürünlerin üzerinde yapılan geliştirmeleri uluslararası ölçekte ilk kez kullanıcıların beğenisine sunduklarını belirtti.

ELS Lift,  Avrupa ülkelerinin merceğinde

60’dan fazla ülkeden 3 bin 200 katılımcının ve dünyanın her yerinden yaklaşık 495 bin ziyaretçinin katıldığı Bauma 2022’de geleceğin inşaat teknolojisi, otonom makineler, sürdürülebilirlik, inşaat alanında dijitalleşme ve sıfır emisyon başlıklı temel konular ele alındı. Sektörlerin gelişmiş çözümlerinin ve ürünlerinin sergilendiği fuarda, ELS Lift standına gösterilen ilgi oldukça büyük oldu. Ürünlere gelen yoğun talepten dolayı mutluluk duyduklarının altını çizen İşmak, AE15, RT12-E ve VM6 ürünlerine yönelik olan ilginin öne çıktığını ve Almanya, Avusturya, İtalya ve Romanya başta olmak üzere Avrupa ülkeleri tarafından dikkatle takip edildiklerini ifade etti.

Birbirinden farklı makineler sergilendi

Bauma fuarının hem bölge pazarındaki mevcut ilişkilerin geliştirilmesi, hem de yeni iş bağlantılarının kurulması açısından önemli bir potansiyele sahip olduğunu aktaran İşmak, “ELS Lift olarak, uzun yıllardır Avrupa pazarında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Önümüzdeki yıllarda da bölgeye yönelik ciddi planlarımız bulunuyor. Bu yıl standımızda Junior serisi 4,5 ve 5,5 metreye yükselen makinelerimizin yanı sıra, 10 metre çalışma yüksekliğine sahip EL10-T, 12 metreye yükselen EL12 makaslı platformları da sergiledik. Dikey personel yükseltici platform kategorisinde yer alan 6 metre çalışma yüksekliğine sahip VM6 ve eklemli personel yükseltici platform AE15’in yeni versiyonunu ziyaretçilerimizle buluşturduk. Bu ürünlere ek olarak, yeni ürünümüz 19 metre çalışma yüksekliğine sahip makaslı platform EL19’u kullanıcının beğenisine sunduk. Dar şase ve yüksek erişim imkânı ile öne çıkan EL19 kullanıcı dostu bir ürün olarak ELS Lift’in ürün gamında yerini aldı. 2022 yılının başı itibarıyla başlattığımız yeşil dönüşüm stratejimiz doğrultusunda piyasaya sunduğumuz e-serisi makaslı platformlardan 12 metre çalışma yüksekliğine sahip EL12-e’de Bauma’da boy gösterdi” şeklinde konuştu.

Yeni engebeli arazi platformu RT12-E’ye yoğun ilgi

Global arenada ilk kez tanıtılan yeni elektrikli engebeli arazi platformu RT12-E, Bauma 2022’de beğeniye sunuldu. 2023 yılında seri üretime geçmesi planlanan ürün, iç mekân kullanıma uygun olarak, sıfır emisyon özelliği ile öne çıkıyor. Rakiplerinden farklı olarak hızlı şarj özelliği ve denge ayakları standart olarak sunulan RT12-E; 5 bin 100 kg ağırlık, 500 kg kaldırma kapasitesi ve geniş çalışma sepeti sayesinde daha verimli bir çalışma alanı imkanı da veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen + one =

scroll to top