MT15 AKÜLÜ TRANSPALET, MÜŞTERİ GERİ BİLDİRİMLERİNE GÖRE YENİLENDİ

LINDE MH, MÜŞTERİLERDEN ALDIĞI GERİ BİLDİRİMLER SONUCU MT15 AKÜLÜ TRANSPALETİNİ YENİDEN GELİŞTİRDİ VE TASARLADI. İLK OLARAK 2016’DA PİYASAYA SÜRÜLEN MT15, LİNDE MH’NİN PAZAR PAYINI ARTIRAN ÖNEMLİ BİR ÜRÜN OLARAK DİKKAT ÇEKİYOR.

Linde MH, müşterileri ve iş ortaklarıyla birlikte çalışarak onlardan aldığı geri bildirimlerle MT15’i yeniledi. Linde MH, yeni MT-15’i bir önceki nesli takip ederek tasarlamaktan farklı olarak, lityum-iyon akü seçeneği, daha kompakt ve sağlam şasisi ve ergonomik kumanda kolu gibi yenilikçi özelliklerle bir üst seviyeye taşıdı.

KOMPAKT ŞASİ VE İYİ MANEVRA KABİLİYETİ

Yeni MT15, depolama ve yükleme alanları gibi yoğun trafiğe sahip ancak sınırlı olduğu yerlerde kullanım için uygun bir akülü transpalet olarak dikkat çekiyor. MT15, 400 mm genişliğindeki dar şasisi sayesinde kamyonları kolayca yükleme / boşaltma uygulamalarında kullanılabiliyor. Linde MH’in geliştirmeleri sayesinde, kompakt tasarım ekipmanın ayrılmaz bir parçası olan yeni MT15, kamyonlarla veya kapalı alanlarda çalışırken maksimum manevra kabiliyetini garanti ediyor.

1,5 TONA KADAR OLAN YÜKLERİ ZAHMETSİZCE TAŞIMA

Makinedeki elektrik motorlu yürüyüş ve kaldırma sayesinde operatörün fiziksel girdisi en aza indiriliyor. 0,9 kW gücünde yürüyüş motoruyla donatılan yeni MT15, 1.500 kg’ye kadar yüklerin kısa mesafeli taşıma görevleri için oldukça uygun maliyetli ve verimli bir çözüm sunuyor.

ERGONOMİK KUMANDA KOLU TASARIMI

MT15 akülü transpalet; uzun ve yere yakın şekilde monte edilmiş kumanda kolu sayesinde, yükleri daha kolay taşımakla birlikte operatör ile yük arasında yeterli güvenlik mesafesi sağlaması daha güvenli operasyonu garanti ediyor. Makine, kumanda kolundaki kaplumbağa modu sayesinde ise dar ve kapalı alanlardaki manevra kabiliyetini artırarak, operatörün makineyi daha rahat kontrol edebilmesine olanak sağlıyor.

İSTEĞE BAĞLI LİTYUM İYON ENERJİ ÇÖZÜMÜ

Yeni MT15, 48 V 20 Ah veya isteğe bağlı 30 Ah lityum iyon pil çalışma süresini 3 saate kadar uzatıyor. Dahili şarj cihazı, işletmenizde herhangi bir uygun güç noktasından rahat ve hızlı şarj imkanı sağlıyor. Optimum çalışma süresi için yeni MT15’i yalnızca 2,5 saat şarj ettikten sonra zorlu görevinin başına tekrar dönüyor. Yeni MT-15, akü yönetim sistemiyle, akünün kalitesini ve dayanıklılığını sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 + thirteen =

scroll to top