Sinoboom, 15. yıl dönümünü kutluyor

Mobil yükseltilebilir çalışma platformu (MEWP) çözümlerinin dünyaca ünlü üreticisi Sinoboom, geçtiğimiz günlerde 15. yılını kutlayarak önemli bir kilometre taşına imza attı. 10-11 Mayıs 2023 tarihleri ​​arasında Çin’in Changsha Şehri, dünyanın dört bir yanından 1.000’den fazla Sinoboom çalışanını ve ortağını bir araya getiren heyecan verici etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Kutlamalarına 10 Mayıs 2023’te başlayan Sinoboom, “Global İş Ortaklarını Özveri ve Farklılıkla Desteklemeye Hazır” temasıyla Küresel İş Ortağı Zirvesi düzenledi ve bu zirveye Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Güneydoğu Asya ve Güney Amerika’nın yanı sıra diğer bölgelerden müşteriler de katıldı. Etkinlikte, önde gelen Sinoboom personelleri tarafından, son gelişmeler ve şirketin gelecek planlarına yönelik bilgilendirici sunumlar yer aldı. Önemli küresel ortaklar kendi bölgelerinde MEWP endüstrisi hakkında değerli bilgiler paylaştı.

İstikrarlı ve sürdürülebilir büyüme devam edecek

Küresel ortaklar, Sinoboom fabrikasını gezerek ürün hattına yeni geliştirilen AB16EJ Plus, AB10ERJN mafsallı jib liftler ve VM04E dikey direk lifti tanıtımına tanık oldular. 11 Mayıs 2023’te Sinoboom International’ın MEWP Endüstri Zirvesi sahne aldı. Etkinlikte, önde gelen uluslararası endüstri şirketleri tarafından sunulan geniş bir konu yelpazesi ve iki panel tartışması yer aldı. Sinoboom Kurucu Ortağı ve CEO’su Susan Xu ve Küresel Marka Direktörü Tim Whiteman bu tartışmalara aktif olarak katıldı. Zirve gündeminde, Sinoboom Kurucusu ve Başkanı Steven Liu’nun şirketin parlak geleceğini vurgulayan açılış konuşması yer aldı. Liu, “Küresel üst düzey makine endüstrisi, ürün yinelemesine ve değişimine yönelik güçlü bir taleple yönlendirilen istikrarlı ve sürdürülebilir büyümeyi kesinlikle devam ettirecek” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 + 5 =

scroll to top