IPC APEX Fuarı 6 Haziran’da kapılarını açıyor

Personel yükseltici platformlar, yükseğe erişim ekipmanları ve daha fazlasını kapsayan çok sayıda ürün ve çözüm, 6-8 Haziran tarihleri arasında Hollanda’da düzenlenecek IPC APEX Fuarı’nda ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

Hollanda’nın Maastricht şehrindeki MECC fuar merkezinde 6 – 8 Haziran’da ziyaretçilerini ağırlayacak olan IPC APEX Fuarı ile sektör 10. kez bir araya geliyor. IPC APEX Fuarı ile istifleme, kaldırma ve erişim ekipmanları üreten ve distribütörlüğünü yürüten firmalar ile kiralama şirketleri, ürünlerini fuar alanında sergiliyor.

Dünya genelinden çok sayıda katılımcı yer alıyor

IPC APEX Fuarı 125’den fazla katılımcı yer alacak. Fuar alanında; düşük emisyonlu ve elektrikli makineler, sektördeki dijitalleşme adımları birçok yeniliği deneyimleme fırsatı elde edilebilecek. Sektör paydaşları APEX Fuarı ile bir araya gelerek ticari alışverişin yanında fikir alışverişi de yapabilecek.

Farklı ürün sınıfında ürünler sergileniyor

Fuar alanında: Düşük maliyetli personel yükseltici platformlar, dikey platformlar, paletli makaslı platformlar, örümcek vinçler, personel yükseltici platform bileşenleri ve teleskobik yükleyiciler yer alıyor. Önceki yıllarda olduğu gibi, IRE Fuarı ve Avrupa Kiralama Birliği’nin yıllık kongresi yine APEX ile aynı yerde olacak ve önemli kiralık alıcıları fuar alanında buluşuyor. Ziyaretçiler iki fuar alanında da serbest bir şekilde hareket edebilecek.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 − 6 =

scroll to top