APEX’te JLG yeni ürün ve çözümlerini ziyaretçilere sunuyor

JLG, önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan APEX’te sürdürülebilirlik, topluluk ve yenilikçiliğe odaklanarak Clearsky Smart Fleet çözümü başta olmak üzere birçok yeni ürününü müşterileriyle buluşturmayı hedefliyor.

APEX Fuarı, 6-8 Haziran tarihlerinde Hollanda’nın Maastricht kentinde gerçekleşecek. Fuar alanında yeni ürünlerini tanıtmayı planlayan JLG, Clearsky Smart Fleet çözümünü APEX standında (220) sergileyecek. Yeni nesil IoT platformu, yeni işlevler, içgörüler ve uygun maliyetli operasyonları yürütmenin yolları ile iki yönlü filo yönetimi ve makine etkileşimi sağlar. 2024’ün başlarında piyasaya sürüleceği için yeni makinelerde standart olacak.

Yeni ürün ve çözümler fuarda yerini alıyor

JLG’nin bu yılın başlarında örümcek asansör üreticisi Hinowa’yı satın alması sayesinde ziyaretçiler, EC450 ve EC520 elektrikli bomların, Pecolift ve Nano 35 elektrikli direk asansörlerinin bir sonraki evrimi dahil olmak üzere ek JLG ürünlerini Hinowa standında (1020) görebilecekler. JLG Mühendislik Direktörü Barrie Lindsay, “Bu yılki APEX’te yeni nesil çözümlerimizi sergilemek için sabırsızlanıyoruz. Sıfır emisyona geçişte kiralama şirketlerine ve yüklenicilere operasyonlarında güvenliği, performansı ve verimliliği artırarak erişimi nasıl yükselttiğimizi göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

JLG’nin fuar temasıyla ilgili olarak eklemelerde bulunan JLG EMEAI Ürün Yönetimi Müdürü Mirco Negri, “Sektörümüzdeki düşünce liderleri olarak JLG, uzun yıllardır küresel olarak ölçütleri belirledi ve değer yaratmak için müşterilerimizle bağlantı kurup fırsatları belirledi. ürün geliştirme amacımızın temelini oluşturmaya devam ediyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − 8 =

scroll to top