Dingli, Oil Free serisindeki yeni platformlarını tanıttı

Çin merkezli personel yükseltici platform üreticisi Dingli 5-10 metre arasında değişen çalışma yüksekliklerine sahip dokuz modeli içeren mini makaslı platform serisini tanıttı. Oil Free seri içinde bulunan yeni büyük lastikli JCPT0607PAH ve JCPT0708PAH, Dingli’nin düşük enerji tüketimiyle daha güvenli kullanım, kolay bakım ve daha fazla konfor sunan avantajlarıyla işletmelerin karlılığını artırıyor.

Makinelerdeki daha büyük lastikler, engelleri aşmak için daha fazla yetenek sağlıyor. Dinglinin mini makaslı platform serisi doğrudan elektrikli tahrikli yağsız seri makineleri 5 metre – 16 metre çalışma yüksekliğindeki makineleri maksimum 230 kg – 450 kg yükleri taşımasında kullanılıyor. Makinelerde, geleneksel hidrolik yağ silindirleri yerine kaldırma, indirme ve yönlendirme için elektrikli hidrolik sistemler kullanıyor.

Yeni seri, yüzde 30 daha tasarruflu

Dingli yetkilileri, serinin geleneksel hidrolik sisteme kıyasla %30 tasarrufla düşük enerji tüketimi sunduğunu söylüyor. Oil Free serisindeki gerçek zamanlı tam strok veri izleme özelliğine sahip yerleşik konum sensörleri, sıcaklık, yük ve değişken tork kontrolünü etkinleştirerek daha fazla güvenlik sunan bir tahrik sistemini kullanılıyor. Dingli, bir sonraki adımı temsil eden mini makaslı büyük tekerlekli versiyonunun piyasaya sürülmesiyle, yağsız ve tamamen elektrikli makas serisinin tamamının lansmanını hızlandırıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 − fourteen =

scroll to top