ANTALYALI YÖNETİCİLERDEN KOMATEK FUARI’NA TAM DESTEK

İMDER, ANTİAD VE SADA UZMANLIK FUARLARI, 3-7 MART 2021 TARİHİNDE ANTALYA ANFAŞ ULUSLARARASI FUAR VE KONGRE MERKEZİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK KOMATEK 2021 FUARI ÖNCESİNDE ANTALYA’DAKİ KAMU VE ÖZEL SEKTÖR KURULUŞLARINA ÖNEMLİ ZİYARETLERDE BULUNDU

Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği (İMDER) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adnan Keskin, Genel Sekreteri Oğuz Yusuf Yiğit, Antalya İş İnsanları Derneği Başkan Yardımcısı Bilal Köleoğlu, SADA Uzmanlık Fuarları Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Levent Baykal ve KOMATEK Fuarı Proje Müdürü Çetin Sarıaltın, 3-7 Mart 2021 tarihinde Antalya Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek 16. Uluslararası İş ve İnşaat Makina Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarı’nın (KOMATEK 2021) tanıtımı için Antalya’da önemli ziyaretler gerçekleştirdi.

 

ÖNEMLİ ZİYARETLER

Fuarın tanıtımı için Antalya’ya adeta çıkarma yapan heyet, Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Hacıarifoğlu, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Antalya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere, Antalya İş İnsanları Derneği Başkanı Ferhat Yıldız, Erzurum Belediyesi ve Doğu Anadolu Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Ali Rıza Kiremitçi ve Falezler Reklam Ajansı Yöneticisi Alaattin Özuzun’u ziyaret etti. Ziyaret esnasında KOMATEK Fuarları ile ilgili yetkililere bilgi aktaran heyet, 2021 yılında yapılacak etkinliğin detaylarını sunarak, iş ve inşaat makineleri sektörü hakkında bilgilendirmede bulundu. Heyet ayrıca yerel yönetim ve iş çevrelerinden fuarın tanıtımı ve ziyareti konusunda destek istedi.

BELEDİYE, SANAYİ VE TİCARET ODASI, BASIN…

Görüşmeler sonrasında 16 yöneticinin tamamından destek alan heyet, ziyaret ettikleri yöneticilerin hem kendi kurumlarında çalışan ilgili personelin/üyelerin haberdar edilmesi hem de tanıtım amacıyla kendi bölgelerinde bulunan tanıtım araçlarının bedelsiz kullanılması konularında beyanda bulundu. Ayrıca fuarın Antalya’ya sağlayacağı katkısı konusunda da fikir birliğine varıldı. Ziyarette Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, birliğinin kapsadığı 75 belediyenin de aynı şekilde bilgilendirilip etkinliğe katılması konusunda çaba sarf edileceği sözünü verdi. Erzurum Belediyesi ve Doğu Anadolu Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Ali Rıza Kiremitçi ise 34 üyesi olan birliğin bilgilendirilip, fuarı ziyaret konusunda teşvik edileceğini iletti. Ayrıca Antalya Organize Sanayi Bölgesi, Antalya Sanayi ve Ticaret Odası, Antalya Gazeteciler Federasyonu ve Cemiyeti olmak üzere yerel iş insanları ve basın ile yapılan görüşmeler sonucunda KOMATEK 2021 Fuarı’na tam destek ve ziyaret vaadi alındı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen − 10 =

scroll to top