Yale, Lift Truck teknolojilerine odaklanan yeni kimliğini tanıttı

Yale Materials Handling, marka adını “Yale Lift Truck Technologies” olarak değiştirdi. Yeniden markalaşma, şirketin depo ve intralojistik operasyonlar için güçlü bir bağımsız bayi ağı aracılığıyla sunulan teknoloji destekli forkliftlere verdiği önemi yansıtıyor. Yeni marka, Yale’in sürekli değişen pazar koşullarına ve taleplerine nasıl yanıt verdiğini vurgularken, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunma konusundaki gücünü de ortaya koyuyor.

Yale, forklift geliştirme ve teknoloji entegrasyonu konusunda uzmanlaşırken bu mirası, bilgi birikimi ve bayileriyle birlikte çalışmasıyla birleştiriyor. Hyster-Yale Group Kıdemli Başkan Yardımcısı ve EMEA Bölgesi Genel Müdürü Stewart Murdoch, “İntralojistik sektörü özellikle Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da büyüme ve yenilikçilik içinde. Tedarik zincirleri her zamankinden daha hızlı gelişirken, Yale de müşterilerini desteklemek ve karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelmek için özel çözümler sunmak üzere gelişiyor” diye konuştu.

Yeni marka adı, 100 yıllık mirasa dayanıyor

Yeni marka adı, akıllı tasarım felsefesi ve teknoloji entegrasyonu üzerine kuruldu. Bu, Yale’in günümüz endüstrilerinin karşılaştığı zorlukları karşılamak için gelişmeye devam eden güvenilir forklift teknolojileri tasarlama ve üretme konusundaki 100 yıllık mirasına dayanıyor. Müşterileri için mükemmel uyumu sunmayı hedeflediklerini belirten Stewart, “Yale Lift Truck Technologies markası, müşterilerimizin uygulamaya özel ihtiyaçları için doğru çözümleri sunmak üzere onlarla birlikte nasıl geliştiğimizi yansıtıyor” dedi.

Üretkenliği, verimlilik ve sürdürülebilirlik destekleniyor

Yeniden markalaşmanın bir parçası olarak, Yale Lift Truck Technologies için yeni bir logo ve görsel kimlik oluşturuldu. Yeni logo, Yale’in ‘Y’ harfiyle, müşteriler için taşıdığı ‘kutuları’ ve maliyetleri düşürürken, müşterilere yukarı doğru büyüme ve üretkenliği artırma konusunda yardımcı olma arzusunu gösteren ‘okları’ temsil ediyor. Yale ve bayi ağı, müşteri başarısına ve hızla değişen intralojistik pazarında üretkenliği, verimliliği ve sürdürülebilirliği desteklemeye odaklanıyor. Stewart, “Esnek, yüksek kaliteli hizmet ve yeniliklerin hızlı bir şekilde benimsenmesi, müşterilerimizin depolarında daha hızlı teslimat sürelerine yönelik sürekli artan ihtiyacın karşılanmasında kilit rol oynayacaktır” dedi.

 

 Müşterilerle uzun süreli ve başarılı ilişkiler

Yale, teknoloji odaklı forklift çözümleri konusunda köklü bir geçmişe sahip. Bu çözümler arasında forkliftler ve depo içi ekipmanları, robotik forkliftler, elektrifikasyon için çeşitli güç seçenekleri, yeni nesil operatör destek teknolojisi ve müşteriye özel çözümler yer alıyor. Bunların tümü Yale’in global distribütör ağı aracılığıyla müşterilere ulaştırılıyor. Yale’in distribütörleri, müşterilerle uzun süreli ve başarılı ilişkiler kurarken bu yakın ilişki depo ve intralojistik operasyonlarına her ihtiyaç duyulduğunda doğru tavsiyelerin ve esnek çözümlerin sunulabilmesini sağlıyor. Stewart, “Bayilerimiz, Yale’in en iyi yaptığı işe, yani uzun ömürlü, yenilikçi, güvenilir ve verimli forklift teknolojilerinin tasarım ve üretimine odaklanmasını sağlıyor” değerlendirmelerinde bulundu.

Güçlü bayi ağı ve satış ekibi

Yale’nin Türkiye’de resmi tek disribütörü olan QuicLift Makina San. ve Tic. A.Ş., yaygın, güçlü satış ve satış sonrası hizmetler ağı ile ülkemizde müşterilerine uluslararası hizmet veriyor. Güçlü bayi ağı ve satış ekibi ile farklı ihtiyaçlara doğru çözümler sunan QuickLift Makina, sektörde öncü ve önde olmasını yatırımları ve proaktif hizmet anlayışı ile pekiştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 + six =

scroll to top