Dingli, yağsız makaslı platform serisini genişletiyor

Dingli, yağsız serisine 10 m’ye kadar çalışma yüksekliği ile maksimum 450 kg yüke sahip, tamamen elektrikli makaslı platformları JCPT1012PA, JCPT1008PA ve JCPT0808PA’yı ekledi.

Akıllı üretimi destekleyerek üretimlerini sürdüren Dingli, 2022 yılının ilk yarısında sunduğu 5m ila 16m çalışma yüksekliğine ve 230-450kg sepet kapasitesine sahip serinin ardından yağsız platform serisine eklemeler yaptı. Kaldırma, indirme ve yönlendirmenin elektrikli aktüatörler kullanılarak yapıldığı yeni yağsız elektrikli makaslı platform serisi, düşük enerji tüketimi ve hidrolik sisteme kıyasla %30’dan fazla enerji tasarrufu sağlama özellikleriyle öne çıkıyor.

Kullanıcılarına güvenli bir çalışma ortamı sunuyor

Şirket, yeni seride doğrudan elektrikli tahrik sistemlerinin kullanıldığını belirtti. Platformlarda bulunan yerleşik konum sensörleri; gerçek zamanlı veri izleme ile su ve toza karşı daha dayanıklı olmayı sağlıyor. Ayrıca seri; sıcaklık, yük ve değişken tork kontrolü sağlayarak kullanıcılarına güvenli bir çalışma ortamı da sunuyor. Hidrolik sistem kullanılmayarak bakım kolaylığı sağlanan seride üniteler de bakım gerektirmeyen sabit mıknatıslı senkron motorlar ve AGM akülerle donatıldı. Dingli, tam strok oransal kontrolü bulunan serinin titreşimi ortadan kaldırarak daha iyi bir deneyim sağladığını aktardı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − eight =

scroll to top