Haulotte COMPACT makaslı platformlar ‘Movicarga Ödülü’nü kazandı

Madrid’de düzenlenen bu yılki Movicarga Ödülleri sahiplerini buldu. Yarışmaya katılan Haulotte, Compact serisi kategorisinde En İyi MEWP (platform) yenilik ve sürdürülebilirlik kategorisinde Movicarga Ödülü’nü kazandı.

29 Eylül’de Madrid’de düzenlenen Movicarga Ödülleri’nin kazananları belli oldu. Bu kapsamda yarışma sonucunda Haulotte, Compact serisindeki platformları ile  podyumda birinci sırayı aldı. Haulotte Iberica Genel müdürü Ivan Morodo, “Müşterileri ve onların ihtiyaçlarını dinleyen ekipleri ödüllendiren bu yarışmayı birinci sırada tamamladığımız için çok mutluyuz. Bu ödül bize, geleceğe bakma ve insanlara daha faydalı işler yapmak için oluşturduğumuz stratejimizi sürdürmeye teşvik ediyor” dedi.

Compact serisinin tüm gereksinimleri karşılıyor

Haulotte Compact serisi, maksimum kullanım oranı, artırılmış güvenlik ve basitleştirilmiş bakım sağlamak için yeniden tasarlandı .Platformlar, her türlü stabilize zeminde 8 ila 14 metre (20 ila 39 fit) arasındaki yüksekliklerde çalışmak için tüm gereksinimleri karşılıyor. Makaslı platformlar, Haulotte Activ’Energy Management , Haulotte Activ’Screen ve LIDAR teknolojisini kullanan ikincil koruma sistemi ile donatılarak çalışmalarda ekstra güvenliği artırıyor. Ayrıca SHERPAL telematik çözümü verilere uzaktan erişim sağlayıp, çalışmaların daha verimli bir şekilde gerçekleşmesine katkı veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 − eleven =

scroll to top