Manitou, vinç uzmanını ekipman satıcısı olarak atadı

Manitou Kuzey Amerika, Shawmut Equipment’ı Kuzeydoğu bölgesindeki yeni ekipman satıcısı olarak atadı.

1957 yılında vinç distribütörü olarak faaliyetine başlayan Shawmut, şu anda ABD’de Connecticut ve Massachusetts ile Kanada’nın Nova Scotia ve New Brunswick eyaletlerinde kiralama ve satış hizmetleri veriyor. Şirket, Manitou ile yaptığı anlaşma ile markanın MHT Ağır Kapasiteli Telehandler serisi ve MRT Döner Telehandler serisi ürünlerini kiralama ekipmanı olarak gösterecek. 15 m ile 35 m arasındaki kaldırma yüksekliklerini kapsayan teleskobik yükleyici modelleri, Manitowoc, Grove, Prinoth ve Potain gibi üreticilerin vinçleri, inşaat teleskobik yükleyicileri ve ormancılık ekipmanlarının yanı sıra şirketin üç şubesinden temin edilebilecek.

Müşteri kitlesi satışları etkiliyor

Manitou’nun Doğu bölgesi Genel Müdürü Scott McGuigan, “Shawmut Equipment’ı Manitou bayi kanalına davet etmekten büyük bir memnuniyet duyuyorum. Shawmut’un kendini işine adamış satış personeli ve fabrikada eğitilmiş teknisyenleri, New England bölgesindeki müşteri tabanımız için muazzam bir varlık olacaktır. Böylesine güçlü ve başarılı bir bayiyi ağımıza eklediğimiz için şanslıyız” dedi.

Yeni pazarlar keşfediliyor

Shawmut Equipment Başkan Yardımcısı Joseph Vergoni, “Manitou ürün grubu, mevcut ekipman serilerimiz için mükemmel bir tamamlayıcı olacak ve bize yeni müşterilere hizmet verme ve yeni pazarlar keşfetme fırsatı verecek. Manitou ile uzun ve başarılı bir ilişki için sabırsızlanıyoruz” diye açıklamalarda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 + 10 =

scroll to top