JCB, yeni elektrikli modelini Executive Hire Show’da tanıtmaya hazırlanıyor

İngiltere merkezli iş ve istif makinesi üreticisi olan JCB, elektrikli ürünlerine yeni modeller eklemeye devam ediyor. Bu kapsamda JCB, A45E elektrikli personel yükseltici platformunu 14-15 Şubat Executive Hire Show’da sergilemeyi planlıyor.

JCB’nin gerçek zamanlı çalışma verileri için LiveLink telematik izleme sistemi, delinmeye dayanıklı lastikler, dönüş kilidi ve acil durum da tanıtılacak özellikler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz yıl lansmanı yapılan tam elektrikli A45E makaslı personel yükseltici platform, 13,84 metre maksimum platform yüksekliği, 7,47 metre ileri erişim ve 300 kg kaldırma kapasitesi sunuyor. Makine sekiz adet 6V pil ile çalışıyor ve 48V, 400AH işletim sistemine sahip. JCB, akü paketlerinin alt şasinin her iki yanında bulunduğunu ve bu sayede daha fazla stabilite ve daha iyi çekiş için alçak bir ağırlık merkezinin korunmasını sağladığını belirtiyor.

Standart özellikler ile operatör konforu arttı

JCB, A45E’nin standart olarak dört tekerlekten çekişe ve iki tekerlekten direksiyona sahip olduğunu ve %40’a kadar yokuşları tırmanma kapasitesine sahip olduğunu ifade etti. 0,84 m x 1,84 m ölçülerinde olan platform, operatörü korumak ve ezilmeyi önlemek için, dört adet emniyet kemeri kesme konumuna ek olarak, tetiklendiğinde bom işlevlerini otomatik olarak durduran ikincil bir koruma sistemi de sağlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four + seven =

scroll to top