İtfaiye ekiplerinin vazgeçilmezi: Volvo Trucks

Volvo Trucks, Türkiye’nin her köşesine ulaşıp, teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Türkiye temsilciliğini Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş.’nin yürüttüğü Volvo Trucks, Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na 2 adet, 16 Ton Çift Kabin Volvo FL 4×2 teslimatı gerçekleştirdi.

Yüksek performans ve verimlilikle sektörün vazgeçilmez tercihlerinden biri olan Volvo Trucks’ın, Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı’na teslim ettiği 2 adet Volvo FL 4×2, itfaiye hizmetlerinde kullanılmaya başlıyor. Kurumun, çevre ilçeler dahil olmak üzere bünyesinde toplam 251 adet itfaiye aracı bulunuyor.

Her zaman yenilikçi ve güvenli

Volvo FL 4×2’lerin teslimat törenine, Volvo Trucks Üst Yapı ve Kamu Saha Satış Müdürü Emrah Kutlu ve Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Cevdet İşbitirici katıldı. İşbitirici, yaptığı konuşmada; “2 yıl önce satın almış olduğumuz Volvo Trucks araçları, farklı bölgelerdeki yangın söndürme çalışmalarında kullanma fırsatımız oldu ve performansından memnun kaldık. Bu memnuniyet sonrasında Volvo Trucks markasını envanterimize ikinci kez güvenle dahil ediyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yeni itfaiye araçlarımızın Konya Büyükşehir Belediyesi’ne hayırlı olmasını dileriz” dedi.

Acil durumlarda üstün performans için Volvo FL Serisi

Volvo FL 4×2 kamyonlar özellikleriyle dikkat çekiyor; orijinal çift kabin, otomatik vites, 210, 250, 280 ve 320 beygirlik motor seçenekleri, geniş iç hacim, 6+1 personel taşıma kapasitesi, 90 derece tam açılabilen arka kapıları, alçak kabini yapısı ve dönüş çapı sayesinde dar alanlarda kolay manevra kabiliyeti sunuyor. Teslim edilen Volvo FL kamyonların kabine biniş ve iniş kolaylığı sayesinde itfaiye ekipleri, acil durum operasyonlarında ve yangın sırasında ekstra zaman ve esneklik kazanabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 + nineteen =

scroll to top