ELS Lift, Ak Vinç teslimatlarını tamamladı

Türkiye’nin personel yükseltici platform sektöründe global ölçekte önemli çalışmalara imza atan ELS Lift, dünyanın farklı lokasyonları dahil olmakla birlikte yurtiçi pazarındaki teslimatlarını da hız kesmeden gerçekleştirmeye devam ediyor.

2014 yılından itibaren İzmir ve çevresindeki şehirlere personel yükseltici platform kiralama hizmeti veren Ak Vinç’e toplam 26 adetlik makaslı ve eklemli personel yükseltici platform satışı gerçekleştiren ELS Lift, geçtiğimiz günlerde teslimatların tamamlandığını duyurdu.

“Eklemli platform modeli AE15, pazarda dikkat çekiyor”

Makine parkurunda toplam 160 adet personel yükseltici platform olduğunu aktaran Ak Vinç Genel Müdürü Ahmet Kaynak, “Gerçekleştirilen son teslimatlarla birlikte parkurumuzdaki ELS Lift markalı makine sayısı 120’ye ulaştı” dedi. 7 yıldır ELS Lift’i tercih ettiklerini belirten Kaynak, “Daha çok endüstri sektöründe faaliyet gösteren şirketlere hizmet veriyoruz. Parkurumuzda yer alan ELS Lift marka makinelere yönelik müşterilerimizden her zaman olumlu geri dönüşler aldık. Yerli bir marka olmasının yanı sıra, satış sonrası hizmetler açısından fabrikanın yakın lokasyonda yer almasını avantaj olarak görüyoruz ve yeni yatırım planlarımız arasında ELS Lift’in yer aldığının altını çizmek istiyoruz. Markanın ürünleri arasında sahadan aldığımız geri dönüşleri göz önünde bulundurduğumuzda eklemli personel yükseltici platform AE15’in en beğenilen ve dikkat çeken ürünlerinden birisi” dedi.

Ak Vinç ile ELS Lift çözüm ortaklığı devam edecek

Gerçekleştirilen satışa yönelik düşüncelerini dile getiren ELS Lift Satış Pazarlama Direktörü İrfan İşmak şunları söyledi; “ELS Lift olarak, personel yükseltici platform sektöründe aktif rol aldığımız pazarlarda öncü olmaya devam ediyoruz. Uzun yıllardır çalışma fırsatı bulduğumuz Ak Vinç ile gerçekleştirmiş olduğumuz iş birliği dolayısıyla oldukça mutluyuz. Yeni iş birlikleri gerçekleştirmek için ise heyecan duyuyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen + one =

scroll to top