TruKKer, Blackbuck Poland Sp. z.o.o.’nun yüzde 100 hissesini satın aldı

Karayolu taşımacılığı platformu olan TruKKer, 2023 yılı itibariyle İskandinavya, Avrupa, Birleşik Krallık gibi bölgelerdeki büyük lojistik ihtiyaçları başarıyla karşılayarak kendini kanıtlayan BlackBuck Poland Sp. z.o.o.’nun yüzde 100 hissesini satın aldı. Şirket böylece Avrupa-CIS koridoruna erişim kazanırken Türkiye-AB koridorundaki ilerlemesinde de hız kazanacak.

2016 yılında kurulan Riyad merkezli TruKKer; ülkeleri birbirine bağlayıp ekonomileri ileriye taşırken MENA, Türkiye ve CIS bölgelerindeki en karmaşık ve mükemmel tedarik zincirlerine destek vererek kara lojistiğinde gerçek zamanlı teknolojiler sunmaya devam ediyor.

Yeni satın alma girişimiyle Polonya ve Avrupa genelindeki yük taşımacılığı sektörüne sağlam adımlarla giren TruKKer, 2023 yılı itibariyle Blackbuck Poland Sp. z.o.o.’nun yüzde 100 hissesini satın aldı. Transporean, trans.com gibi yük taşımacılığında lider platformlarla ve Fortune 500 listesindeki bazı şirketler de dahil olmak üzere alanında öncü global şirketlerle çalışan Blackbuck Poland Sp.z.o.o’nun satın alınması sayesinde TruKKer, Avrupa’ya girişini sağlam adımlarla başlatıyor.

Firma, bu stratejik kararı ile Blackbuck Poland Sp. z.o.o’nun Avrupa taşımacılığında sahip olduğu kapsamlı ağının ve o bölgede deneyimli lojistik ekibinin artılarını gücüne katacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten − 1 =

scroll to top