İtalyan örümcek platformları Çin’e ulaştı

Hem Şangay hem de Pekin’de faaliyet gösteren Maclift; üretim, madencilik, tarım ve inşaat sektörlerine erişim makineleri satıyor ve kiralıyor. Bu kapsamda çalışmalarında kullanmak üzere Çin kiralama şirketi Maclift, İtalyan üretici Easy Lift’ten iki yeni platformunu teslim aldı.

Platformlar; yeni RA26 paletli makineleri, kendinden tahrikli üniteler, makaslar, forkliftler, teleskop yükleyiciler ve mini vinçler dahil olmak üzere 100’den fazla üniteden oluşan bir ekipman filosuna sahip olan kiralama bölümüne yakın zamanda teslim edildi.

Hızlı çözüm, kolay bakım

Maclift’in yeni Easy Lift RA26 platformları, 230 kg’lık bir sepete, 26 m çalışma yüksekliğine ve 14,5 m erişim mesafesi sunan çift teleskopik boma sahip. Her iki makine de gücünü dizel motor ve elektrik motorundan alıyor. İç mekan uygulamaları için kendinden seviye ayarlı payandalar, iz bırakmayan lastikler ile donatıldı. Üreticiler tarafından filo yöneticileri ve ekipman sahipleri makineleri gerçek zamanlı olarak izleyebilmesi için “Easycom” uzaktan tanılama sistemi yapıldı. Bu sistemle uzman bir teknisyen makineye gerçek zamanlı olarak bağlanıp çözümü hızlandırabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × four =

scroll to top