Hy-Brid Lifts, yeni ürün serileriyle ilgili ayrıntıları açıklıyor

Hy-Brid Lifts, ekipman yelpazesini daha büyük makaslı kaldırıcılara, kollu ve kollu dikey direklere, mafsallı bomlara ve teleskopik taşıyıcılara kadar önemli ölçüde genişletme planlarının ayrıntılarını yayınladı. Bu hamle, şirketin aynı zamanda Türk MEWP üreticisi ELS Asansör ve inşaat ekipmanları üreticisi MST İnşaat Makinaları’nın da sahibi olan Türkiye merkezli ASKO tarafından satın alınmasının ardından geldi.

“ASKO ile yaptığımız ortaklıkla ürün yelpazemizi ve sunduğumuz hizmetleri önemli ölçüde genişleteceğiz. Bu bizim için büyük ve heyecan verici bir adım. Yeni teklifleri gelecek yılki ARA Show’da sizinle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz” diye belirten Hy-Brid Lifts, şubat ayında ABD’nin New Orleans kentinde gerçekleşecek olan gelecek yılki ARA Show’da ilk kez gösterilecek olan ekipmanlarının detaylarını paylaşacak.

Ürün yelpazesi çeşitleniyor

Yeni makaslı platformlar; geniş bir kaldırma kapasitesi, çalışma alanı ve elektrikli tahrikin yanı sıra 51 ft’ye kadar çalışma yüksekliğine sahip olacak. Yeni hat aynı zamanda dış mekana da uygun çalışacak. Kompakt dikey direk asansörleri, büyük kaldırma kapasiteleri ve elektrikli tahrik ile 19 ft’ye kadar çalışma yüksekliklerine sahip olacak. Ek olarak, standart dikey direklerle aynı daha geniş özellikleri sunan, 10 ft yatay erişime sahip, 32 ft çalışma yüksekliğine kadar değişen pergellere sahip direk kaldırma kapasiteleri de bulunacak. Şirketin ilk mafsallı bomları, alışılan büyük sepet kapasitesi ve elektrikli tahrikin yanı sıra, 49 ft’ye kadar çalışma yüksekliği ve 28 ft uzanma mesafesine sahip yeni modellerle sonuçlanacak. Şirket, 134 beygir gücündeki motorla çalışan, kaldırma yüksekliği 56 ft’ye ve 12.000’e kadar kapasiteye sahip teleskopik yükleyici de üretecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten − 3 =

scroll to top