DIECI ICARUS 40.17 TELESKOPİK YÜKLEYİCİLERDE AVANTAJLI UZATILMIŞ GARANTİ KAMPANYASI

TEMSA İŞ MAKİNALARI DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNÜ YÜRÜTTÜĞÜ DIECI İÇİN AVANTAJLI BİR UZATILMIŞ GARANTİ KAMPANYASI BAŞLATTI. 31 ARALIK’A KADAR GEÇERLİ KAMPANYA KAPSAMINDA DİECİ’NİN İNŞAAT UYGULAMALARINDA YÜKSEK PERFORMANS SUNAN TELESKOPİK YÜKLEYİCİSİ ICARUS 40.17, 3 YIL/4000 SAAT GARANTİ VE MANUEL TRANSPALET HEDİYESİYLE KULLANICILARA SUNULUYOR.

Temsa İş Makinaları Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü Dieci için kullanıcılara kolaylık sunan bir garanti kampanyası başlattı. Garanti kampanyası kapsamında ek ödeme gerektirmeyen 3yıl/4000* saat standart garantisiyle birlikte, Dieci Icarus satın alımlarında Crown PTH50 manuel transpalet kullanıcılara hediye olarak verilecek. Temsa İş Makinaları tarafından Dieci için düzenlenen uzatılmış garanti kampanyasıyla birlikte kullanıcıların, satış sonrası servis ve bakım hizmetlerinde karşılaşabilecekleri masrafların minimize edilmesi hedefleniyor.

İNŞAAT SAHALARINDA FARKLI UYGULAMALARDA YÜKSEK VERİMLİLİK

Dieci’nin Icarus 40.17 modeli, gücü, dayanıklılığı ve kaldırma yüksekliğiyle özellikle inşaat ve endüstriyel taşımacılığın olduğu alanlarda tercih ediliyor. 125 beygirlik nominal güç sağlayan Fiat motoru ve tozun motora girmesini engelleyen kaput dizaynıyla tozlu ve zor koşullarda etkin performans gösteriyor. 4 tona varan yükleri kolaylıkla taşıyabilen modelin ataşmanları da kolaylıkla ve hızlıca değiştirilebiliyor, yüksek manevra kabiliyeti ile 4.4 metre yarıçapta dönebiliyor. Değişken kapasiteli hidrostatik tahrik sistemi sayesinde ise 2.5 tona kadar olan yükleri 16.9 metre yüksekteki bir noktaya hassas ve güvenli bir şekilde çıkarabiliyor. Güçlü ses yalıtımı, klimalı ve otomatik süspansiyonlu koltuklara sahip kabini ile operatörün dış koşullardan olumsuz etkilenmesi önlenerek konforlu bir çalışma alanı sunuyor, böylece operatör verimliliğini de artırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 + 19 =

scroll to top