ELS LIFT VE BİRLEŞİK KRALLIK DİSTRİBÜTÖRÜNDEN HAYIR KURUMUNA DESTEK

PERSONEL YÜKSELTİCİ PLATFORM SEKTÖRÜNDE TÜRKİYE’NİN GLOBAL ÖLÇEKTE TEMSİLCİSİ OLAN ELS LIFT, BİRLEŞİK KRALLIK DİSTRİBÜTÖRÜ ALFA ACCESS İLE ÖZEL BİR PROJEYE İMZA ATTI.

22-23 Eylül tarihleri arasında İngiltere’nin Peterborough şehrinde gerçekleşen Vertikal Days etkinliğindeki standında ziyaretçilerini ağırlayan Alfa Access, ELS Lift tarafından tasarlanmış Union Jack bayrağı uygulamalı Junior 5.5 SP modelini açık arttırmaya çıkardı. Açık arttırma sonucunda en yüksek müzayede teklifini sunan OTS- Operator Training Services adlı şirket makaslı platform Junior 5.5 SP’ nin sahibi olurken satıştan elde edilen %25’lik gelir ise OTS’ in Genel Müdürü Ray Whibley’in seçimi ile Kent, Surrey & Sussex Hava Ambulans Vakfına bağışlandı. Gerçekleştirilen bu sosyal sorumluluk projesi hakkında fikirlerini dile getiren ELS Lift’ in İhracat İş Geliştirme Müdürü Alistair A. Palacıoğlu şunları söyledi: ‘’İnsanların hayatlarını günlük olarak etkileyen ve hayat kurtaran bir organizasyona katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bay Whibley’e ve OTS ekibine, hayırseverlik üzerine böylesine sıcak bir seçimde bulundukları için ve Birleşik Krallık distribütörümüz Alfa Access ekibine bu güzel projeye öncü oldukları için çok teşekkür ederiz.’’

ELS Lift’ in Birleşik Krallık’ ta satış ve satış sonrası hizmetler konusunda temsilcisi olan Alfa Access’ten Teknik Servis Müdürü James Skinner ise “2021 Vertikal Days için makaslı platform Junior 5.5 SP’yi Union Jack renk şemasında tasarlayıp, tedarik ettiği için ELS Lift’e teşekkür ederiz. Açık arttırmayı kazanan ve böylesine değerli bir amaca katkıda bulunma yönündeki yönlendirmesi için Bay Whibley’e teşekkür ederiz. Yeni ELS Lift makineniz ile her şey gönlünüzce olsun.’’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 − 15 =

scroll to top