Dieci, elektrikli teleskopik yükleyicisini Intermat’ta sergilenmeye hazırlanıyor

Dieci, üç farklı seriye sahip güncellenmiş Pegasus serisinin yanı sıra ilk tamamen elektrikli teleskopik yükleyicisini Intermat’ta sergilenmeye hazırlanıyor.

Kiralama pazarı için tasarlanmış olan 400 derece sürekli olmayan dönüş sunan Essential 40.18 ile sektördeki gereksinimleri karşılıyor. Aracın içten yanmalı motoru çalıştırmadan kullanılmasını sağlayan çıkarılabilir bir kit olan Dual Energy’li Classic 75.25 yüksek performansıyla dikkat çekiyor. Serinin en iyisi olan Elite 60.35, Klasik özellikleri kullanım kolaylığını, verimliliği, konforu ve güvenliği artırmak için tasarlanan Easy Tech System ile birleştiriliyor.

Hareket imkanı kolaylaştı

Elite modelinin yenilikleri arasında, maksimum eşik parametrelerinin ayarlanması yoluyla hareketlerin kontrolü sağlanabiliyor. Özellikle altı çalışma moduna sahip otomatik kol hareketi ve iş yükü ve ekipmanın dinamik hesaplamasını temel alarak, ağırlaşan hareketleri engelleyen şirketin yeni Anti Tilt System-Pro’su elektronik kontrollü yüke duyarlı pompa, koşullara ve kullanıma göre otomatik olarak ayarlanıyor.

Dieci özellikleriyle dikkat çekiyor

Üretici marka tarafından, Intermat, Bağlantılı ve Düşük Karbonlu İnşaat Sahalarının ana temalarından birine uygun olarak Dieci-e’nin fuarda sergilenmesi planlanıyor. Dieci’nin ilk tamamen elektrikli modeli, mevcut Apollo 26.6 modelinin şasisini temel alan, 2600 kg yük kapasiteli, 6 m kaldırma yüksekliğine sahip, 19 kW’lık cer motoru ve 22 kW’lık hidrolik sistem motoruyla çalışıyor. Dieci-e, tek şarjla 44 kWh’ye kadar maksimum güç çıkışı ve tam bir çalışma günü sağlayan bir veya iki lityum pili kapsıyor. Ayrıca Dieci, kiralama firmaları, akü paketine kolaylıkla müdahale etme imkanı sunan, tekli veya ikili akü kiti sunabilen, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen %100 yeşil bir araca yatırım yaparak filolarını genişletebiliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fourteen − 11 =

scroll to top