Trojen Battery, geliştirdiği yeni pilleri ile maliyetleri azaltacak

Trojan Battery Company, yeni 6, 8 ve 12 volt çeşitleri bulunan yeni AES Akü ürünlerini 12-15 Şubat tarihleri arasında Florida’da gerçekleşecek olan 2023 ARA Rental Show’da sergileyecek.

Trojen Battery’nin geliştirdiği 6, 8 ve 12 volt çeşitleri bulunan yeni AES Akü, zemin temizleme makinelerinde, yüksekte çalışma platformlarında, malzeme taşıma ünitelerinde ve diğer ekipman türlerinde kullanıma uygun, bakım gerektirmeyen bir akü olarak öne çıkıyor. Üretici yeni ürünlerini 12-15 Şubat tarihleri arasında  ABD Florida’da yapılacak 2023 ARA Rental Show’da sergileyecek.

Standart teknolojiye göre iki katı performans

AGM (emici cam mat) teknolojisi içeren piller ve üniteler kısmen şarj edildiğinde bile performans kaybı olmadan yaklaşık 2.500 şarj döngüsü sunuyor. Üreticiye göre bu piller, geleneksel AGM birimlerinin sunduğu 1.200 döngünün iki katı ve kullanıcıların “verimliliği en üst düzeye çıkarabilecekleri ve toplam sahip olma maliyetlerini azaltabilecekleri” anlamına geliyor.

Dayanıklı tasarım

Trojan, “Kısmi şarj durumu (PSoC) çalışmasının zarar görmesini önlemek için bazı geleneksel AGM pillerinin her döngüden sonra tamamen şarj edilmesi gerekiyor diye belirtiyor. Üretici, yeni piller hakkında yaptığı açıklamada “Trojan AES Bataryası, tescilli bir katkı maddesi ve günlük tekrarlanan deşarjlara dayanabilen ve PS0C’de hasar görmeden çalışabilen macun formülasyonları içeren Deep-Cycle Serisi Teknolojisi ile PSoC işlemi için optimize edilmiştir. Dayanıklı bir tasarıma sahip olan AES Pil, -40°C ve 71°C arasındaki sıcaklıklarda kullanılabilir. Ayrıca AGM profillerini kullanan şarj cihazlarıyla tak ve çalıştır uyumluluğu sunuyor” ifadelerine yer verdi.

Trojan, yeni pili, derin döngülü sulu kurşun-asit, AGM, jel, lityum-iyon ve AES pillerinin yanı sıra Booth 1481’deki ARA standında sergileyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 + twelve =

scroll to top