Örs İş ve İstif Makinaları “Lonking” ile sektörde iddialı

Lonking’nin ergonomik ve çevreci akülü forkliftlerini pazara sunan Örs İş ve İstif Makinaları, forklift ve istif makineleri alanında tüm ürünleri pazara sunabilen bir distribütör olmayı hedefliyor.

İnşaat sektöründe başarılı işlere imza atan ve bir buçuk yıldır da makine ithalatı konusunda distribütör olarak istif makineleri pazarına giriş yapan Örs İş ve İstif Makinaları, Lonking markasının Türkiye temsilciliğini başarıyla yürütüyor. Forkliftin yanı sıra 2022 yılında ürün gamına istif makineleri grubunu da ekleyerek çalışmalarını aralıksız sürdüren firma, forklift ve istif makineleri konusunda tüm ürünleri pazara sunabilen bir distribütör olmayı hedefliyor.

Lonking’den ergonomik ve çevreci akülü modeller

Örs İş ve İstif Makinaları, Türkiye distribütörlüğünü başarıyla yürüttüğü Lonking markasının akülü 3 tekerli, 4 tekerli, 2 ton ve 2.5 ton kapasiteli modellerini pazardaki lider dizel ürünlerinin yanında satışa sunuyor. Lonking markasının kullanım kolaylığı ile öne çıkan ergonomik ve çevreci olan akülü modelleri, 2022 yılında farklı kapasitelerde Örs İş ve İstif Makinaları’nın ürün gamında yer alacak. Lonking’in 2 ton kapasiteli 3 tekerli forklift, özellikle küçük kompakt yapısı ile en dar koridorlarda bile operatörlerin rahat kullanıma imkan tanıyor. ZAPI kontrol ünitesi ile öne çıkan model, özellikle hata kodlarını kendi ekranı üzerinden operatörüne bildirme özelliği ile rakiplerine göre büyük bir servis kolaylığı sunuyor. Çift yürüyüş motoruna sahip güçlü 2 ton kapasiteli forklift, aynı zamanda çevreci özellikleri ile öne çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 + 16 =

scroll to top