Terex Arazi Tipi Vinçler, TSM Global güvencesiyle Türkiye’de

Temsilciliğini yaptığı markalar arasına 2024 yılında bir yenisini daha ekleyen TSM Global, son olarak TEREX RT Arazi Tipi Vinç ürünlerinin Türkiye temsilciliğini üstlendi. TSM Global Ürün Müdürü Korhan Yeşil; “TSM Global olarak TEREX RT markasını Türkiye’de pazara sunmaktan gurur duyuruyoruz. 35 tondan 90 tona kadar ürünleri müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. TSM Global olarak birçok modelde stoklu çalışarak, müşterilerimize hızlı çözümler sunabiliyoruz” dedi.

Yüksek kaliteli ürünleri, hızlı servis ve güvenilirliğiyle ön plana çıkan TSM Global, Pazar faaliyetlerini güçlendirmek için yeni anlaşmalara imza atıyor. Bu kapsamda müşteri memnuniyetine önem veren TSM Global; Sumitomo, Ammann, Yanmar, Astra, Finlay, markalarına son yaptığı anlaşma ile TEREX RT Arazi Tipi Vinç Grubunu da ekledi.

 Ürünler müşteri ihtiyaçlarına göre pazara sunuluyor

Global ölçekte birçok ülkede faaliyette bulunan ve farklı ürün gruplarıyla müşterilerinin beğenisini kazanan TEREX’in arazi tipi vinçleri ise Türkiye pazarında TSM Global tarafından temsil edilmeye başlandı. Konu hakkında açıklamalarda bulunan TSM Global Ürün Müdürü Korhan Yeşil; “Avrupa menşeili TEREX vinç grubu yaklaşık 60 yıllık bir deneyime sahip. TEREX, özellikle arazi tipi vinç grubunda çok uzun yıllara dayanan, Türkiye’de de bilinen bir marka. Uluslararası alanda iş yapan inşaat firmaları ve uzun dönemli projeler alan mobil vinç kiralama firmalarının ilk etapta tercih etmiş oldukları markaların başında geliyoruz. Ürün özellikleri, hem operatörler hem de firmalar açısından teknik olarak çeşitli faydalar sağlayacak şekilde donatılmıştır. 10” LCD ekrana sahip TEOS operatör sistemi makine kullanımını kolaylaştırırken, T-Link telematik sistemi makinaya erişimi kolaylaştırmaktadır. Stoklarımızda bulunan farklı tonajlarda modeller ile hızlı bir servis sunmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, birçok farklı kapasitede ki arazi tipi vinci Türkiye pazarına sunuyoruz” diyerek çalışmalarını aktardı.

Korhan YEŞİL – TSM Global Ürün Müdürü

“24 saat içerisinde satmış olduğumuz her ürüne ulaşmayı hedefliyoruz”

TEREX’in, Bologna’da ki üretim yapan tesisisin önemini vurgulayan ve üretim için öncelikle müşteri odaklı çalıştıklarını belirten Yeşil; “Ürünleri pazara sunmaya başladığımız andan itibaren müşterilerimizden çeşitli talepler almaya başladık. TSM Global halihazırda birçok farklı ürün gruplarıyla müşterilerine hizmet sunmaya devam ediyor. Bu yıl arazi tipi vinç sektörüne TSM Global olarak yeni bir soluk getirmeyi hedefliyoruz. Madencilik, Enerji santralleri, Endüstriyel Tesis kurulumu gibi birçok farklı alanda TEREX RT arazi tipi vinçler kullanılmaktadır. Ürün özellikleri ve teknolojik avantajları ile beraber servis ve yedek parça süreçlerimizle de fark yaratmayı hedefliyoruz. Türkiye sınırları içerisinde 24 saat içerisinde satmış olduğumuz her ürüne ulaşmayı hedefliyoruz. Satış sonrası hizmetler bizim için çok önemli” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × 4 =

scroll to top