HASEL Grup – Linde MH iş ortalığı Türkiye pazarında güç kazanıyor

EMEA bölgesi distribütörleri, Linde MH yöneticileri ile birlikte HASEL Grup Genel Müdürlük binasını ziyaret etti. HASEL’i ziyaret eden misafirler, Doğu Avrupa, Afrika ve Orta Doğu bölgesinin hem satış hem de tecrübe olarak öne çıkan firması ve Türkiye pazarı hakkında detaylı bilgiler aldılar.

Türkiye başta olmak üzere Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde; satış, servis ve yedek parça çözümleri dahil olmak üzere birçok alanda hizmet veren, yüksek performanslı çözümler geliştiren HASEL Grup, başarılı çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Türkiye pazarındaki gelişmeler değerlendirildi

HASEL’in Türkiye’de uzun yıllardır distribütörlüğünü yaptığı forklift ve depo ekipmanları üreticilerinden Linde MH, Avrupa’nın önde gelen firmalar arasında yer alıyor. Bu doğrultuda, EMEA bölgesi temsilcileri Linde MH yöneticileri ile birlikte HASEL’in Genel Müdürlüğünü ziyaret ederek Türkiye pazarındaki gelişmeleri değerlendirdi. Ziyaretçiler aynı zamanda çalışma alanlarını da gezerek HASEL’in iş modelini daha yakından inceledi. Toplantı, HASEL Grup Yönetim Kurulu Başkanı Halit Soybelli ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Kemal Soybelli öncülüğünde gerçekleşerek ziyaretçiler ile büyük bir dikkatle takip edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 − 17 =

scroll to top