MASİF MAKİNA’DA HEDEF DÜNYA PAZARI

MASİF MAKİNA, ÜRETTİĞİ YERLİ PERSONEL YÜKSELTİCİ PLATFORMLARLA PİYASADA ÖNEMLİ BAŞARILARA İMZA ATIYOR. AR-GE VE PAZARLAMA FAALİYETLERİNE BÜYÜK ÖNEM VERDİKLERİNİ İFADE EDEN MASİF MAKİNA YÖNETİM KURULU BAŞKANI FATİH MEHMET AYDIN, “DÜNYA PERSONEL YÜKSELTİCİ PLATFORM ÜRETİCİLERİ ZÜMRESİNDE ÖNCÜ FİRMALARDAN BİRİ OLMA HEDEFİMİZE HIZLI ADIMLARLA İLERLEMEKTEYİZ” DEDİ.

Yerli üretim makaslı platform üretme hayali ile sektöre adım atan ve kısa bir süre içerisinde kurumsal bir yapıya bürünerek faaliyetlerine başlayan Masif Makina, Avrupa ve dünyanın gelişen teknolojisini yakından takip ederek ürettiği yerli akülü makaslı platformlarını pazara sunuyor. Üretim çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Masif Makine Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Mehmet Aydın, “Masif Makina ailesi olarak katma değer sahibi yerli ürün üreticiliği hayalimiz doğrultusunda inovatif düşünce yapımızı, tecrübelerimiz ve mevcut kaynaklarımızla harmanlayarak “Personel Yükseltici Platform” üretiminde öncü firmalar arasında rol almanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

 

HEDEF DÜNYA PAZARI

“İç pazara yönelik üretim, ihracat kapasitesi arttırma çalışmaları ve istihdam sağlama düzeyinin planlı yükseltilmesi noktalarında yürüttüğümüz çeşitli Ar-Ge çalışmalarımızın bakiyesi olarak hedeflerimiz arasında olan ‘Dünya Personel Yükseltici Platform Üreticileri Zümresinde’ öncü firmalardan biri olma hedefimize hızlı adımlarla ilerlemekteyiz” ifadelerini kullanan Yönetim Kurulu Başkanı Aydın, “Çok boyutlu uluslararasılaşmaya yönelik hedeflerimizi gerçekleştirirken kendimize şiar edindiğimiz yerli ve milli duruşumuzu; üretim, Ar-Ge ve pazarlama çalışmalarına eksiksiz olarak yansıtmaya özen gösteriyoruz. Profesyonel ekiplerle istişareler eşliğinde uluslararası üretim ve iş güvenliği standartlarının tamamını karşılayan sertifikalarımızın güncelliğine olan hassasiyetimizin yanı sıra; ülkemiz ticari değerlerini samimi ve spontane çözüm odaklı bir iç pazar güven ağı oluşturmak adına uyum içinde değerli müşterilerimize sunmaktayız” diye konuştu.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Masif Makina olarak müşterileriyle iyi bir iletişim içerisinde olduklarına dikkat çeken Fatih Aydın, “Masif Makina ailesi olarak bugünlere gelirken emeklerimizi görmezden gelmeyip pozitif tutumları, olumlu yorumları ve memnuniyet geri bildirimleri ile onure ve motive eden kıymetli müşterilerimize ayrıca müteşekkir olduğumuzu belirterek saygılarımızı arz ediyoruz. İlerleyen zamanlarda iş ortaklığı yapacağımız müşterilerimize de bu hizmetleri sunarken aynı memnuniyet ortamının oluşacağını

AKÜLÜ MSF-S12

Çalışma Yüksekliği A m 12
Yükseltilmiş Platform Yüksekliği B m 11.2
Alçaltılmış Platform Yüksekliği D m 9.98
Platform Ebatları ExF m 2,28 x 1,15
Makine Genişliği G m 116
Makine Uzunluğu L m 2,44
Ek Platform Uzaması K m 0,9
Korkuluk Yüksekliği C m 1, 1
Kapasite   kg 400
Kaldırma / İndirme Süresi   sn 50/43
DC Motor   V/kW 24 / 4
Akü   V/Ah 24 / 250
Şarj Aleti   V/Ah 24 / 40
Tekerlekler     İz Yapmayan Kauçuk Kaplamalı Tekerler
Kumanda Sistemi     Joystick Kontrol
Toplam Ağırlık   kg 2665

Bu bir advertorial çalışmadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 − three =

scroll to top