LGMG, teklifine ağır hizmet bomunu ekliyor

Çin merkezli ekipman üreticisi LGMG, 2023 Şubat ayında ABD’de düzenlenen ConExpo-CON/AGG inşaat fuarındaki sunumunun ardından yeni ağır hizmet platformunu resmi olarak piyasaya sürdü.

Dış mekan inşaatı ve endüstriyel uygulamalar için tasarlanan AR14J-H (AR45J-H), Kubota V2403/D1105 dizel motor gücü ve 7,4 tonluk (16.300 lb) ağırlık kapasitesi sunuyor. AR14J-H, 15,9 m maksimum çalışma yüksekliği ve 7,7 m yukarı erişim mesafesiyle çalışıyor. Sert ve engebeli arazi gibi değişen saha koşullarına uyum sağlayan dört tekerlek, yengeç ve ön tekerlek direksiyon modlarından yararlanıyor.

Kullanıcıların sorunlarını hızlı bir şekilde gidermesine yardımcı oluyor 

Tekerlek hizalama özelliği, tek dokunuşla %45 tırmanma kabiliyeti sağlayarak daha kolay ve güvenli çalışma ortamı sunuyor. AR14J-H’nin (AR45J-H) büyük 450 kg (992 lb) kapasiteli platformu, üç kişiye kadar mevcut alan yaratarak; orantılı kaldırma ve sürüş kontrolleri sayesinde daha rahat çalışma ortamı sağladığı belirtiliyor. Yakın zamanda üretim kapasitesini on kat artıran üreticiye göre sistem, kullanıcıların sorunlarını hızlı bir şekilde gidermesine yardımcı oluyor. Bakımı daha kolay hale getirerek toplam maliyeti düşürüyor. Yakıt tüketimini azaltmak için yerçekimi kullanılarak, alçalan bom ve dışarı açılan bir motor tepsisi yer alıyor. Makine kullanıcıları ve teknisyenlere, motora hızlı erişim sağlandığı için bakım ve servis anlamındaki süreyi kısaltarak tasarrufa yönlendiriyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × one =

scroll to top