Haulotte’tan elektrik duyuruları

Haulotte, düşük emisyonlu Pulseo Generation hava asansörleri serisini genişletme planlarını duyurmak için 6-8 Haziran tarihlerinde Hollanda’nın Maastricht kentinde gerçekleşen Apex’te olacak.

Haulotte, ürün yelpazesine katılacak olan yeni elektrikli arazi asansörünün lansmanını gerçekleştiriyor. Fransa merkezli şirket, gelecekte dizel yerine alternatif yakıtlarla çalıştırılan menzil genişletici seçeneğiyle birlikte tüm modellerini, elektrikli versiyonlarla kademeli olarak yeniliyor.

Haulotte şirket sözcüsü, “Sürdürülebilir kalkınma, Haulotte’un stratejisinin merkezinde yer alıyor. Haulotte, yüksekte çalışmak için giderek daha güvenli, sürdürülebilir ve çevre dostu çözümler sunuyor. Şirket, şimdi ve gelecekteki sosyal ve çevresel zorlukları karşılamaya kendini adadı. Apex; Haulotte Group, CSR politikamız, fabrikalarımız, lojistik depolarımız ve iştirakleri tarafından paydaşlarımız ile ortak yapımda uygulanan eylemlerimizi sunmak için ideal bir fırsat olacak” dedi.

Apex’te Haulotte ürünleri

Şirket, hava platformu kullanıcılarına daha fazla güvenlik sağlayan evrensel bir ankraj algılama çözümünü tanıtmayı planlıyor. Buna ek olarak fuarda, Sherpal telematik çözümünü de sunacak. Sherpal telematik çözümü, GPS konumundan çok daha fazlasını sağlayarak, gelişmiş teşhis ve verimli uzaktan çalıştırmaya yardımcı olmak için önemli bilgileri görüntülemeye yardımcı oluyor. Aynı zamanda güvenli olmayan kayıtları tanımlıyor ve ekipmanı enerjinin en iyi şekilde kullanılması için uyarlıyor. Haulotte, müşterilere günlük işlerinde destek sağlayan MyHaulotte hizmet web portalını da sergileyecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen − six =

scroll to top