TÜRKŞEKER, ASKO GLOB ALL iş birliğiyle Develon İş Makinaları ve Doosan Forkliftleri tercih ediyor

Türkiye’nin önde gelen firmalarından Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. (TÜRKŞEKER), iş süreçlerinde verimliliği artırmak ve makine parkını genişletmek amacıyla Develon İş Makinaları ve Doosan Forkliftleri tercih etti. Yapılan anlaşma kapsamında, 30 tonluk Develon paletli ekskavatör ve 15 tonluk Develon lastikli yükleyici satın alındı. TÜRKŞEKER, forklift parkını genişletmek amacıyla 3 adet dizel ve 2 adet elektrikli Doosan forklift alımı gerçekleştirdi.

Ankara’da gerçekleştirilen teslimat töreni Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı’nın konuşmasıyla gerçekleştirildi. Türk Şeker Fabrikaları yetkilileri, yapılan tercihin şirketin kapasitesini artırarak iş süreçlerini daha etkin hale getireceğine vurgularken, ASKO Glob All firması yetkilileri ise TÜRKŞEKER gibi köklü bir kuruluşla iş birliği yapmaktan dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

ASKO Glob All ile TÜRKŞEKER iş birliğinin temeli atıldı

ASKO Glob All yetkilileri, TÜRKŞEKER ile gerçekleştirdikleri bu iş birliğinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, “TÜRKŞEKER gibi köklü bir şirketle bu yolculuğa çıkmak bizi gururlandırıyor. Develon ve Doosan gibi güvenilir markaların ekipmanlarıyla, TÜRKŞEKER’in projelerine değer katmak için sabırsızlanıyoruz” ifadelerini kullandı.

TÜRKŞEKER, çalışmalarıyla çeşitli faaliyet alanlarına katkı sağlıyor

Türkiye’nin şeker sektöründe en büyük şirket durumundaki Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. (TÜRKŞEKER) faaliyetlerini; 4634 sayılı Şeker Kanunu göre yürütmekte olan bir şirket konumunda bulunuyor. Merkezi Ankara’da olan Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.; tarım, imalat-gıda, imalat-kimya, imalat-elektriksiz makina, imalat-meslek bilim ölçü kontrol optik donanım sektörlerinde faaliyet gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 + four =

scroll to top