STILL ARSER, 3. Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi & Kiralama Zirvesi’nde ana sponsor olarak yer aldı

İç lojistik sektöründe, satış ve satış sonrası hizmetler, ikinci el satış ve kiralama, otomasyon çözümleri ve iş güvenliği alanlarında hizmet veren STILL ARSER, 3-4 Ekim 2023 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen 3.Uluslararası iş ve İstif Makinaları Kongresi & Kiralama Zirvesi’nin ana sponsoru olarak yer aldı.

İMDER (Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği) ve İSDER (İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği) iş birliğiyle gerçekleştirilen etkinliğe, 55’in üzerinde farklı ülkeden 500’ün üzerinde üst düzey sektör temsilcisi katıldı.

Mustafa ÇİPER – STILL ARSER Genel Müdürü

“Zirvede, uzun ömürlü ve çevre dostu ürünlerimizi sergiledik”

Zirve kapsamında düzenlenen kongrede konuşan STILL ARSER Genel Müdürü Mustafa Çiper, “Sektörümüzün önde gelen firmaları, pandeminin ardından ilk kez bu kongrede buluştu. STILL ARSER olarak böyle kapsamlı bir organizasyonun içinde olmaktan dolayı mutluyuz. Kongrenin tüm sektörümüz için faydalı geçtiğine inanıyorum. Dijitalleşme, paylaşım ekonomisi ve enerji dönüşümü gibi başlıklar altında gerçekleşen zirvede biz de düşük enerji tüketimi ile sürdürülebilirliğe katkı sağladığımız uzun ömürlü ve çevre dostu ürünlerimizi sergiledik. 2023 yılında bağımsız bir kuruluş olan IFOY tarafından ödüle layık görülen EXH16 ‘ı da yakından incelenebilmesi için alanımızda yer aldı” sözlerini kaydetti.

Pandemiden sonraki ilk büyük buluşma

Ulusal ve uluslararası 200’den fazla kurumsal firma; iş, inşaat, istif makineleri, sektör profesyonelleri ve hedef alıcılar 2 gün boyunca B2B toplantılarda, interaktif kaynaşma programlarında bir araya geldi. Pandeminin ardından sektörün ilk kez buluştuğu etkinlik kapsamında gerçekleşen fuarda ise katılımcı firmalar son teknoloji yeni nesil ürünlerini tanıttı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 3 =

scroll to top