JCB Access yeni Orta Doğu müdürünü atadı

Alistair Palacıoğlu, JCB Access Products’a Orta Doğu ve Türkiye’den sorumlu yeni bölge satış müdürü olarak katıldı. Palacıoğlu, Türkiye merkezli erişim ekipmanı üreticisi ELS Lift’ten taşınarak bu ayın başlarında JCB ekibine resmen katıldı.

Alistair Palacıoğlu, yeni görevinde rolüyle aynı zamanda JCB Access Products’ın bölgedeki beş yıllık büyüme planına da başkanlık edecek ve bunu yaparken Avrupa, Orta Doğu ve Afrika genelinde bilgi ve desteğini sunarken Orta Doğu’ya yönelik tüm pazar geliştirme girişimlerine liderlik edecek.

“Kendini işine adamış bir ekibe dahil olduğum için heyecanlıyım”

JCB Access firmasındaki yeni görevi hakkında açıklamalarda bulunan Alistair Palacıoğlu, “Kendini işine adamış bir ekibe dahil olduğum için oldukça heyecanlıyım. JCB Access, İngiliz, ABD ve Avrupalı ​​kiralama şirketleri arasında çok iyi karşılandı. Bu, dünya standartlarında bir bayi ağı ve satış sonrası desteklerimizle tüm müşterilerimize tam anlamıyla Orta Doğu’da JCB deneyim avantajı sağlıyoruz” dedi.

Orta Doğu ve Türkiye Genel Müdürü Ahmed Shouman, Palacıoğlu’nu ekibe memnuniyetle karşıladı: “Alistair, AWP OEM’leri ve bayilerle çalışan AWP endüstrisinde 10 yılı aşkın zengin ve kapsamlı deneyimi beraberinde getiriyor” sözlerini kaydetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × five =

scroll to top