HYSTER Ağır Hizmet Tipi Elektrikli Forklift; J5.5 XN-6

Hyster’in rakiplerinden benzersiz ağır hizmet tipi elektrikli forkliftleri, özelleştirilebilir performans ayarları, mükemmel manevra kabiliyeti ve düşük işletim maliyetleri ile kullanıcılarına büyük faydalar sağlıyor. Ayrıca enerji verimliliği ve performans arasında mükemmel bir denge kuruyor. Hem iş hem dış mekanlarda çalışmak üzere tasarlanmış bu sağlam forkliftler başta metal, kereste, içecek, şişeleme, kağıt, kağıt hamuru ve otomotiv endüstrileri için içten yanmalı motorlar ile benzeri bir performans göstererek düşük enerji üretimi sunuyor.

Güçlü şase yapısı ve denge sistemi

Hyster forklifleri ağır hizmet tipi üretim felsefesiyle en zorlu çalışma şartlarında çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. Sağlam ve oldukça sert konstrüksiyondan üretilmiş şase, aks ve ağır hizmet tipi süspansiyon sistemi ile iç ve dış mekanlarda tüm kullanıcılarına güvenli ve verimli bir çalışma imkanı sağlamaktadır.

Segmentinin lider hızı

Hyster’in ağır hizmet tipi elektrikli forkliftleri, maksimum yükseklikte maksimum kaldırma kapasitesiyle sınıfındaki en iyi yere sahiptir. Ağır işe Uygun ayna taşıyıcısı ile ağır işlerde çalışmaya uygun olup, entegre sağa sola kaydırma ataşmanı ile operatörlerin yük elleçlemesinde daha kendinden emin ve üretken olmasına imkan veriyor. Yüksek performans ayarı, üstün bir denge sunuyor. Araç ayrıca içten yanmalı motorların performansını yakalamak için endüstrinin en yüksek sürüş hızını (yüksüz 21 km/s) ve 0.44m/sn’lik etkileyici bir maksimum yüklü kaldırma hızı ile birlikte sunmaktadır.

AC çekiş motoru

10 Kw gücündeki çift AC yürüyüş motorları ile toplamda 20 kw gücüyle güçlü ve güvenli bir sürüş imkanını tüm kullanıcılarına sunmaktadır. Ayrıca rejeneratif frenleme ve güçlü lift motorunun birleşimi ile, en zorlu uygulamalarda güçlü elleçleme kapasiteleri sunuyor. Sıfır sönüş açılı direksiyon aksı (Zero dönüş sistemi) ve birbirinden bağımsız çalışan çift AC yürüyüş motorları ve kompakt ölçüleri ile alanın kısıtlı olduğu dar koridorlarda sektörünün en iyi mükemmel manevra kabiliyeti sağlayarak 4 tonluk forkliftler ile aynı çalışma aralığında çalışabilmektedir.

Forklift sistem yöneticisi (VSM )

Üzerinde bulunan VSM sistemi, forkliftin tüm çalışmasını izleyerek önemli bileşenlerin korunmasına yardımcı olur. Ayrıca performans ayarlarını ve uygulamaya özel gereklilikleri karşılayarak kullanıcılarına display üzerinde gerekli düzenlemeleri yapmaya imkan sağlar.

Uzun bakım aralıkları

Hyster’in elektrikli forkliftleri çift AC motorları ve ağır hizmet tipi tüm bileşenleri sayesinde 1,000 saatlik periyodik bakım aralığıyla sınıfındaki en uzun bakım periyoduna sahip forklift olarak sektördeki yerini akmaktadır. Ayrıca VSM ve CANBUS veri yolu teknolojisi ile sorunun daha hızlı tespitini ve çözümünü sağlar.

 

Bu bir advertorial çalışmadır

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fourteen + 12 =

scroll to top