Depolama ve lojistik süreçlerinizdeki en uygun çözümü, Yale ile keşfedin

QuickLift’in temsilciliğinde Türkiye pazarında boy gösteren Yale, 3 tekerlekli VT, 4 tekerlekli VF, VL ve VLL Serileriyle depolama ve lojistik süreçlerinizdeki ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunuyor.

Her sektöre ait üretim tesisleri, Lojistik ve depolama alanlarındaki ihtiyaçlara en iyi yanıtı vermek için farklı model serilerini pazarla buluşturan Yale, 3 tekerlekli VT, 4 tekerlekli VF, VL ve VLL Serileriyle kapalı ve açık mekanlarda optimum gücü, yüksek manevra kabiliyetiyle sunarak, depolama ve elleçleme süreçlerinin yönetiminde etkili bir kolaylık sağlıyor.

VT Serisi, ergonomik tasarımla dar alanların üstesinden geliyor

Yale’nin ergonomik olarak gelişmiş 3 tekerlekli VT Serisi forkliftleri, Operatör kabininin, mümkün olan en konforlu çalışmayı sağlaması, sırt gerginliğini azaltmak ve vardiyalar boyunca yorgunluğu en aza indirmek için tasarladı. VT Serisi, enerji verimliliği, üretkenlik ve uygulama ihtiyaçlarına uyacak şekilde eşleştirilebilirken benzersiz ‘e-Balance’ özelliğiyle işletmelere en iyi çözümü sunuyor. Kademesiz olarak ayarlanabilen direksiyon kolonu hafızalı eğim seçeneğine sahiptir ve düşük basamak yüksekliği araca kolay giriş ve çıkış imkanı sağlıyor. Tüm Yale elektrikli forklfitlerinde yer alan göz hizası ekran operatörlerin görüş alanını net tutuyor ve forklift çalışma koşulları ve performans ayarları hakkında ‘bir bakışta’ bilgi sağlanıyor. VT Serisinin ayarlanabilir mini lever hidrolik kontrol modüllü, operatörlerin tam kontrolde kalmasını sağlamak için dahili hidrolik kontrollere, yön tuşuna, acil bağlantı kesme ve ayrı bir uyarı korna butonuna sahiptir. HiP (Yüksek Performans) ayarı 16,0 km/s (yüklü) rekabetçi bir performans sunarken ECO-eLo (Düşük Enerji) ayarı düşük enerji tüketimi sağlıyor.

 

VF Serisi, rutin işleri kolaylaştırıyor

Günlük kullanıma uygunluğuyla çok amaçlı bir oyuncu konumuna bulunan Yale’nin 4 tekerlekli VF Serisi forklift modeli, uzun mesafeli uygulamalardaki maksimum performansıyla verimliliği artırıyor. VF Serisinin ergonomisi, operatörün konforlu bir şekilde çalışmasını, böylece üretkenliğin yükselmesinde önemli bir paya sahip oluyor. Güçlü görüş açısı, yumuşak sürüş, hassas mast konumlandırma ve düşük eforlu direksiyon sistemli ile kolay kullanım imkanı sunuyor. Koltuk tarafı başparmakla etkinleştirilen yön kontrolleri, %18’e kadar daha fazla operatör alanı için açık zemin tasarımı, Ekstra kalın zemin paspası ve hassas konumlandırılmış koltuk ile konfor odaklı bir kullanım yapılabiliyor.

Her zaman yüksek performans

Yale tarafından üretilen her iki modelde de operatör tarafından seçilebilen performans modları, kamyon performansının uygulamaya ve operatör beceri seviyesine göre uyarlanmasına katkı veriyor. Forkliftteki AC motorlar ise güçlü hızlanma, yüksek hareket hızları ile yüksek kaldırma/indirme hızlarında çözüm sağlıyor. VF Serisindeki sıfır dönüş yarıçaplı yönlendirme aksı ve çift AC tahrik motorları ise neredeyse 3 tekerlekli bir elektrikli forklift manevra alanında dar bir dönüş yarıçapı sağlayarak manevra kabiliyetini ve üretkenliği artırarak hemen her zemin ve çalışma alanında kullanıcıların ihtiyacına eşsiz verimlilikle max seviyede cevap vermektedir.

Üretkenlik ve verimlilik VL Serisiyle sağlandı

Süper elastik lastikli elektrikli forkilft serisinde bulunan 4 tekerlekli VL Serisi üretkenliği artırırken verimliliği ön plana çıkarıyor. VL Serisindeki ergonomik olarak tasarlanmış operatör kabini, Kolay bakım, gelişmiş elektronik, yatırım ve işletme maliyetlerinin birleşmesi ile oluşan uygun sahip olma maliyeti önemli avantajlar sağlıyor. Konforlu ve ergonomik olarak tasarlanmış operatör bölmesi, operatör yorgunluğunu azaltmak için tanıdık bir otomotiv tarzı düzende tasarlandı. VL Serisindeki dahili arıza teşhis sistemi, servis süresinin kısalmasına yardımcı oluyor. AC Teknolojisi, motor fırçalarını ve yön kontaktörlerini ortadan kaldırarak minimum bakım gereksinimiyle verimliliği artırıyor. Yüksek görünürlükle direk yapısı, operatörün çatalları ve çalışma alanını daha iyi görmesine olanak tanıyor.

VLL Serisindeki entegre lityum iyon güç, konfor ve performansı artırdı

Yale’nin, 4 tekerlekli ürünleri arasında bulunan VLL modeliyle lityum iyon gücünün tüm avantajlarını dengeledi. Bu avantaj ile sıfır akü bakım gereksinimi, tutarlı güç dağıtımı, uzun akü ömrü, bir saatten kısa sürede tam şarj ve şarj işlemi sırasında herhangi bir gaz çıkışı olmaması tercih noktasında önem arz ediyor. VLL Serisi sadece bu özellikler ile değil operatöre sağladığı konforla da önemli bir yerde bulunuyor. Entegre lityum iyon akünün stratejik tasarımı, operatör bölmesinde yer açılmasına yardımcı oluyor ve konfor en üst düzeye çıkıyor. Koltuğun altındaki açık alan, operatörlere çalışma sırasında ayaklarını konumlandırmak için daha fazla özgürlük sağlanıyor. Alçaltılmış koltuk ve taban plakası forklifte kolay giriş ve çıkış sağlarken ilave 3,5 inç baş mesafesi daha konforlu bir sürüş yapılmasına imkan tanıyor. Bu tasarım detayları arasında daha uzun koltuk detayı ve operatör konforunu artıran havalı süspansiyon sistemi de bulunuyor

Dengeli çalışma

Yale VLL, eşdeğer kurşun-asitle çalışan modelden 300 kg daha hafiftir. Forklift ağırlığındaki bu genel azalma hızlanmayı iyileştirirken, zorlu uygulamalarda uzun çalışma süreleri için enerji tasarrufu sağlıyor. Ayrıca daha alçak bir ağırlık merkezi, sürüş kalitesini ve manevra kabiliyetini artırıyor.

 

Bu bir advertorial çalışmadır

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven + fifteen =

scroll to top