ENKA’NIN TÜRKİYE PAZARINDA ÖNE ÇIKAN AKÜLÜ FORKLİF GÜCÜ: TCM

ENKA PAZARLAMA, TCM’NİN 1.6 TONDAN 5.5 TONA KADAR OLAN GENİŞ AKÜLÜ FORKLİFT MODELLERİYLE MÜŞTERİLERİNİN YÜKÜNÜ HAFİFLETİYOR.

ENKA Pazarlama, 50. yılında gelişen kadrosu, hizmet anlayışı ve kendi alanında söz sahibi markaları ile yoluna kararlılıkla devam ediyor. Bu sene gerçekleşen gelişmelerle birlikte yeni nesil akülü forkliftleriyle tam kadro sahada bulunan Enka, geçtiğimiz yıllarda akülü forklift ürün grubunda 3,5 tona kadar hizmet verirken, 2021 itibariyle 1.6 tondan 5.5 tona kadar hizmet vermeye başladı.

TÜM OPERASYONLARA MAKSİMUM KATKI

TCM’nin İspanya’daki fabrikasında son teknolojiyle üretilen forkliftlerin piyasa şartlarında aranan tüm özelliklere sahip olduğunu belirten Pazarlama Departmanı Temsilcisi Mert Fırat, “Forkliftlerimizin her özelliği operasyona maksimum seviyede katkı sağlıyor. Aynı zamanda iş güvenliğini ve operatör sağlığını ve konforunu ön planda tutuyor” dedi ve forkliftlerle ilgili şunları söyledi: “TCM’nin 1.6 ton ve 2,0 tonluk forkliftleri, 48V teknolojisine sahiptir. Yüksek akü kapasitesi ile piyasada faal olarak çalışmaya devam eden forkliftlerimiz ile müşterilerimize karşılıklı memnuniyet içerisinde hizmet vermekteyiz. Akülü forkliftlerimiz, özellikle yoğun operasyonlarda bile tek akü ile kesintisiz 9,5 – 10,0 saat çalışmaya imkan sağlıyor. 2.5 ton ile 5,5 ton arasında yer alan modelimiz, 80V teknolojiye sahip yenilenen yüzüyle FHB serisi. FHB serimizde bakım gerektirmeyen frenler, suya ve toza karşı maksimum koruma, arka tekerleklerin +100 derece açı ile hareket etmesi sayesinde kendi ekseni etrafında kolaylıkla manevra yapabilme kabiliyeti, dönüşlerde direksiyon açısına göre otomatik hız ayarlama ve hız modu seçme gibi özellikler bulunuyor.”

FHB SERİSİNDE DEMO DEVAM EDİYOR

FHB serisinde 3,0 ton taşıma kapasiteli ürünü demo amaçlı kullanıma açtıklarını belirten Mert Fırat, Türkiye’nin dört bir yanında yoğun bir şekilde demo programlarının devam ettiğini söyledi. Fırat, “Demo programımızda özellikle sektör farklılıklarına önem vermekteyiz. Böylelikle çıkan raporlar kapsamında performansa, kullanıma ve ortama dayalı daha gerçekçi datalara sahip olmaktayız. Bu tecrübeler müşterilerimize ürünü anlatırken daha somut verilerle, referanslarla diyalog kurmamızı sağlıyor. Şu ana kadar tamamlanan demo programlarından gelen ortak sonuçlar ise çok olumlu ve çok faydalı oldu. Makinenin ivmelenmesi ve manevra kabiliyetinin çok iyi olduğunu, yürüyüş hızının EKO modda bile gayet yeterli geldiğini, sessiz oluşu, dayanıklı ve sade görüntüsü ile çok beğenildi. Demo programlarımız bu sene içerisinde yapılmaya devam edecektir. Demo programlarımıza ek olarak ENKA Tuzla tesislerimizde faaliyete geçirdiğimiz tam donanımlı demo alanımız bulunmaktadır. Bütün ürünlerin gerçek bir depo düzeneğinde test edilebileceği, detaylı olarak profesyonel kadromuzun ürünleri kullanım esnasında anlatabildiği çok verimli bir alan oluşturduk. Tüm müşterilerimizi test sahamıza davet ediyoruz” dedi.

Bu bir advertorial çalışmadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen + five =

scroll to top