GENIE, MİKRO MAKASLI ÜRÜN YELPAZESİNİ GENİŞLETİYOR

KOMPAKT TASARIM, YÜKSEK PERFORMANS VE DÜŞÜK SAHİP OLMA MALİYETİ, YENİ GENİE® GS™-1432M VE GS-1932M MİKRO MAKASLI PLATFORMLARI NEREDEYSE TÜM YÜKSEKTE ÇALIŞMA UYGULAMALARI İÇİN ÇOK YÖNLÜ SEÇENEKLER HALİNE GETİRİYOR.

Genie, mikro makaslı platform ürün yelpazesini genişlettiğini duyurdu. Ürün ağında yapılan yeniliklerle ilgili açıklamalarda bulunan Genie Ürün Müdürü Michael Flanagan, “Yeni mikro makaslı platformlarımız, sabit korkulukları ile kapılardan geçebilecek kadar hafif ve kompakttır, standart asansörlerde taşınabilir, sıfır derece iç dönüş yarıçapına ve önden çekişe sahiptir. Tüm bu özellikler, makinenin dar alanlarda yüksek manevra kabiliyetine sahip olduğu anlamına gelir. Ancak makine, kompakt olmasına rağmen, iki kişinin birlikte rahatça çalışabilmesini sağlayacak şekilde boyutlandırılmıştır” diyor. Michael Flanagan, “Bu yeni Genie mikro makaslı platformlar, yalnızca merdivenlere güvenli bir alternatif ve dikey platformlara daha verimli bir alternatif olmakla kalmaz, aynı zamanda normalde standart bir 8 metre (25 ft) makaslı platform kullanabileceğiniz her türlü iş için de uygundur. Herhangi bir şantiyede ve herhangi bir kiralık filoda gerçekten çok yönlü, her şeyi yapan bir makinedir” dedi.

DAHA FAZLA ÜRETKENLİK

Yeni mikro makaslı platformlara güç sağlamak için Genie E-Drive makaslı platformlarla aynı fırçasız, tamamen sızdırmaz ve bakım gerektirmeyen AC elektrikli tahrik motorlar kullanıldı. Genie E-Drive ile bu yeni mikro makaslılar, geleneksel hidrolik tahrik sistemlerinden dört kat daha verimli hale geldi. E-Drive, şantiyede daha fazla üretkenlik için makaslı platformların tek bir şarjla %30 daha uzun süre çalışmasını sağlarken, ömür boyu pil maliyetlerini %20’ye kadar azaltıyor. Makinenin hidrolik hortumları ve bağlantı parçalarını % 70 oranında azaltan tasarım optimizasyonu sayesinde bakım maliyetleri daha da azaldı. Endüstriyel ve imalat bakımı, ticari inşaat, depolama ve veri merkezleri gibi uygulamalar için ideal olan yeni Genie mikro makaslı platformlar, aynı zamanda gerçek dünyada % 25 tırmanma kabiliyeti ve yükleme ve boşaltma için güçlü çekiş sunuyor.

HEM İÇ HEM DE DIŞ MEKAN KULLANIMI

Standart boyutlu makaslı platformlardan % 30 daha hafif olan Genie GS-1432m, hem iç hem de dış mekan kullanımı için derecelendirildi. Saha testi verileri, 8 m (25 ft) makaslı kaldırma kullanan operatörlerin zamanın %95’inin 7 m’nin (21 ft) altında kaldığını gösteriyor. Hem iç hem de dış mekan uygulamalarında maksimum 6,30 m (20 ft 1 inç) çalışma yüksekliği ile GS-1432m, şu anda 8 m (25 ft) makaslı platform kullanan uygulamaların çoğunluğunun ihtiyaçlarını karşılayacak kadar uzun.

EN İYİ ERİŞİM

81 cm (32 inç) genişliğinde, 1,40 m (4 ft 7 inç) uzunluğunda ve (0,81 m x 1,12 m) ölçülerindeki Genie GS-1932m, iç mekanlarda 24 ft 2 inç (7,55 m) ve dış mekanlarda 23 ft (7,18 m) çalışma yüksekliği, tam genişlikte platform boyutu ve yalnızca 1.179 kg (2.600 lb) ağırlığı ile herkes için uygun bir makine olarak dikkat çekiyor. 227 kg (500 lb) kapasiteli yeni mikro makas, 81 cm (32 inç) genişliğinde bir platforma ve 60 cm (2 ft) uzatma platformuna sahip olarak, çalışma alanlarına iyi erişim sağlıyor. Ek olarak, 2 m’den (6,5 ft) daha az bir istifleme yüksekliği ile her iki yeni mikro makas da standart sabit korkuluklarıyla kapılardan geçerek şantiye verimliliğini artırıyor.

GENIE, GS MAKASLI ÜRÜN SERİSİNDE E-DRİVE’I PİYASAYA SÜRÜYOR

Genie, tüm GS serisi makaslı platformlarda bulunan, optimize edilmiş bir AC Elektrikli tahrik sistemi olan yeni E-Drive sistemini duyurdu. Toplam sahip olma maliyetini düşürmek isteyen ticari ve konut müteahhitleri, kiralama sahipleri ve perakende kullanıcıları, yeni E-Drive donanımlı GS makaslı platformların daha uzun çalışma süresi, daha düşük bakım maliyetleri ve sektör lideri performans sağladığını görecek. Ayrıca sessiz ve emisyonsuz AC elektrikli E-Drive motorları, müteahhitlere müşterilerin taleplerini ve şantiye düzenlemelerini karşılamak için yeşil bir çözüm sunuyor. Yüksek kalibreli çelik korumalar ve artırılmış yerden yükseklik ile E-Drive donanımlı GS makaslı platformlar, en zorlu şantiyelerde daha iyi performans gösterebiliyor. Yeni E-Drive motorları, fırçasız ve bakım gerektirmeyen uzun ömür için neme ve suya karşı tamamen yalıtıldı. Genie Ürün Müdürü Michael Flanagan, “Makine sahipleri, şarj başına daha uzun çalışma süresi ve daha az ömür boyu şarj döngüsü nedeniyle makaslı platformların ömrü boyunca pillere daha az harcama yaptıklarını görecekler” diyor.

 

Bu bir advertorial çalışmadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × 3 =

scroll to top