ELS Lift, JDL Expo Fuarı’nda Junior Serisi ürünlerini sergiledi

2008 yılından bu yana personel yükseltici platform sektöründe Türkiye’nin global ölçekteki önemli temsilcilerinden olan ELS Lift, yenilikçi ürünleri ile beğeni toplamaya devam ediyor. Fransa’nın Beaune kentinde gerçekleştirilen JDL Expo fuarına katılım gösteren firma, Türkiye ve dünya pazarına sunduğu ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Katıldığı yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda müşterileri ile bir araya gelen ELS Lift, son olarak 22-24 Haziran tarihleri arasında Fransa’nın Beaune kentinde gerçekleştirilen JDL Expo fuarına katılım gösterdi. Fransa’da ki iş ortağı SNM Lift ile birlikte etkinliğe katılım gösteren ELS Lift, hafif tip makaslı personel yükseltici platform kategorisinde ki Junior serisi özel renk çalışmalı makinelerini sergiledi.

ELS Lift’in low-level Access serisi makaslı platformları fuarda yer aldı

JDL Expo fuarı hakkında değerlendirmelerde bulunan SNM Lift Ticari İşlerden Sorumlu Müdürü Fabien Tuduri, “Fransa’da gerçekleşen iş makineleri ve personel yükseltici platformlar özelinde büyük ses getiren JDL Expo Fuarı’nda, Türkiye iş ortağımız ELS Lift’in low-level access serisi makaslı platformlarını kullanıcı ile buluşturduk. Katılımcıların çoğunlukla Fransa’dan ziyaret ettiği bu fuarda, standımızda sergilediğimiz ELS Lift ürünleri özelinde sıcak satış yapma fırsatı da yakalandı. Ziyaretçi profili olarak çoğunlukla kiralama firmalarının yoğun ilgi gösterdiği organizasyonda, birçok yeni projeye imza atıldı ve oldukça verimli geçti. ELS Lift’e değerli iş birliği için teşekkür ediyor, başarı dolu nice projeye beraber imza atmayı temenni ediyoruz” açıklamalarında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one + eight =

scroll to top