CROWN’UN AKÜLÜ FORKLİFTLERİ İLE AĞIR YÜKLER HAFİFLİYOR

CROWN DEPO ÇÖZÜMLERİ, AKÜLÜ FORKLİFT MODELLERİYLE HER İHTİYACA YÖNELİK ÇÖZÜMLER SUNUYOR. SAĞLAM, VERİMLİ VE KULLANICI DOSTU FC 5200 VE SC 6000 SERİSİ AKÜLÜ FORKLİFTLERİYLE TÜRKİYE PAZARINDA YER ALAN CROWN, AĞIR YÜKLERİN ÜSTESİNDEN KOLAYLIKLA GELİYOR.

Temsa İş Makinaları güvencesiyle Crown Depo Çözümleri’nin forklift ve depo ekipmanlarından oluşan geniş ürün yelpazesi depolama uygulamaları ihtiyaçlarını kesintisiz bir şekilde karşılayabiliyor. Crown Depo Çözümleri, Türkiye pazarında akülü forkliftlerini iki farklı modelle sunuyor. İş güvenliği, bakım kolaylığı ve kapalı alanlarda rahat kullanımı sayesinde akülü forkliftlere ilgi artarken, sağlam, verimli ve kullanıcı dostu Crown FC 5200 ve SC 6000 serisi akülü forkliftler farklı sektörlerin depolama uygulamalarında rahatlıkla kullanılabiliyor.

DAR ALANLARDA YÜKSEK MANEVRA

Kompakt tasarımı ile diğer büyük ebatlı forkliftlerin çalışamadığı dar alanlarda rakipsiz manevra kabiliyetine sahip Crown FC 5200 serisi, etrafındaki paletlere dokunmadan 360 derece dönebiliyor. 2500-3000 kg aralığında yükleme kapasitesi sunan FC 5200 serisi ayrıca köşe dönüşlerinde sunmuş olduğu hız kontrol sistemi olası devrilme kazalarının önlenmesinde aktif rol oynuyor. Crown modellerinde kullanılan H-Sınıfı motorlar FC 5200 serisinde de maksimum makine motor ömrü ve performans sağlıyor.

OPERATÖR KONFORU

Hızlanma ve yürüme hızı sayesinde, her vardiyada %10’a kadar daha fazla yük taşıma kapasitesi sunan Crown FC 5200 serisi, daha ağır yükleri taşımak için tasarlanan hidrolik sistemleri sayesinde ağır hizmet uygulamalarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Ayrıca, bobin ataşmanı, çift palet ataşmanı, varil ataşmanı, çatal pozisyonlayıcısı, çatal kaydırıcı gibi opsiyonel ataşmanlarla değişik tiplerde yüklerin taşınmasına olanak tanıyor. Crown’un I-Beam mast dizaynı sayesinde yükler rahatlıkla taşınabiliyor ve böylece forklift yüklüyken eğilme ve bükülme gibi olası problemlerin önüne geçilmiş oluyor. Ayrıca FC 5200 serisinde sunulan D4 kol dayama konsolu parmak ucu veya joystick kontrolleriyle operatörün hassasiyet gerektiren uygulamaları rahatlıkla gerçekleştirmesine olanak tanıyor. Tam süspansiyonlu koltuğu, rahat tutunma aparatı, geniş görüş açısı, operatör konforu odaklı tasarımı, düşük basamak yüksekliğinin sağladığı ergonomi ile Crown FC 5200 kullanıcılara kolaylık sunuyor.

DETAYLARLA ARTAN GÜVENLİK VE SAĞLAMLIK

Crown SC 6000 serisi, 3 veya 4 tekerlekli seçenekleri, 1.6 ila 2 ton arasında farklı yükleme kapasitesi ve 360° manevra kabiliyetiyle farklı sektörlerdeki depolama uygulamaları gereksinimlerini rahatlıkla karşılıyor. Kullanılan H-Sınıfı motorlar 180° ısıya kadar kesintisiz çalışma sunarken çelik akslar, engebeli zeminler ve konteynır içi yüklemelerde darbeler nedeniyle yaşanan arızaların büyük ölçüde önüne geçiyor.

E-GEN FREN SİSTEMİ

Crown SC 6000 serisinde bulunan entegre sensörler ve Crown Intrinsic Stability System teknolojisi, güvenliği, verimliliği ve performansı optimize ederken, Crown Access 123 teknolojisi forkliftin sistemlerini görüntüleyerek anlık düzeltmeler öneriyor. Böylece operatör herhangi bir hata uyarısında vakit kaybetmeden aksiyon alabiliyor. Crown’nun bütün serilerinde e-GEN fren sistemi sayesinde uzun ömürlü ve devamlılık sağlayan fren performansı sunuyor. Aynı zamanda bakım gerektirmeyen özelliği sayesinde satış sonrası masraflarında da kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor.

Bu bir advertorial çalışmadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × one =

scroll to top