TÜRKİYE’NİN İLK ELEKTRİKLİ FORKLİFTLERİ

TÜRKİYE’NİN İLK ELEKTRİKLİ FORKLİFTLERİNİ ÜRETEN CEYLIFT; TEKSTİL, GIDA, KİMYA, PLASTİK GİBİ BİRÇOK SEKTÖRE DÜŞÜK İŞLETME MALİYETLİ İSTİFLEME ÇÖZÜMLERİ SUNUYOR. FİRMA, AYNI ZAMANDA UZUN ÖMÜRLÜ AKÜ KULLANIMI, DAR KORİDORLARDA RAHAT MANEVRA KABİLİYETİ VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMINI SAĞLAYAN FORKLİFTLERİYLE KULLANICILARINA BÜYÜK AVANTAJ SAĞLIYOR. CEYLAN GROUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAZMİ KULAKOĞLU, PAZARA SUNDUKLARI AKÜLÜ FORKLİFTLERLE İLGİLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU.

BU SENE TÜRKİYE PAZARINA SUNDUĞUNUZ FORKLİFTİNİZİN TEKNİK ÖZELLİKLERİNDEN DETAYLICA BAHSEDER MİSİNİZ?

Kullanılan Microprosesörlü Mosfet tip sürücülerde enerji kaybı çok düşük olmakla birlikte, yazılımı sayesinde frenleme sırasında enerji geri dönüşümü yapabiliyor. Yenilikçi Ceylift ağır tonaj elektrikli forkliftler AC Tip sürücü motorları ile yüksek tork performansı ile düşük bakım maliyetlerine sahip. Ayrıca üstün manevra kabiliyetlerine sahip olan Ceylift elektirkli forkliftler iç ve dış mekan operasyonları için işletme maliyetlerini minimize ediyor. Aynı zamanda son teknoloji, çift işlemcili yüksek verimli sürücüler kullanılıyor. Ceylift elektrikli forkliftlerde 2 yürüyüş +1 pompa olmakla beraber birbirinden bağımsız 3 sürücü kullanılıyor. Sürücüler birbirleriyle haberleşmeli olup tüm işleyiş ekrandan takip edilebiliyor. Hatalar, kodlar vasıtasıyla sürücüye bildiriliyor.

PİYASAYA SUNDUĞUNUZ BU YENİ ÜRÜN HANGİ ÖZELLİKLERİYLE ÖN PLANA ÇIKIYOR?

Sıfır egzoz gazı salınımı ve düşük gürültü emisyonu ile çevre dostu operasyonlar gerçekleştirebilirken daha az sayıda hareketli parça kullanımı sayesinde de düşük bakım maliyeti sağlıyor. Elektrikli forkliftler sunduğu düşük yakıt maliyetleriyle işletme giderlerinde tasarruf sağlıyor. Ayrıca Elektrikli forkliftlerde kullanılan yüksek teknolojili tasarım sayesinde, devrilmeyi önleyecek elektromekanik kontrol sistemleri bulunuyor. Elektrikli forkliftler fonksiyonellik bakımından kolay ve hassas kullanım sağlıyor.

MAKİNENİN KULLANIM ALANLARI NERELERDİR? BU MAKİNE İLE HANGİ MÜŞTERİ GRUPLARINA HİZMET VERİYORSUNUZ?

Ceylift akülü ürün gamımızla özellikle indoor ve yoğun çalışan tüm sektörlere tedarik sağlamaktayız. Tekstil, gıda, kimya ve plastik sektörü müşteri grupları ön plana çıkmaktadır.

MALUMUNUZ İÇ MEKÂNLARDA VE DEPOLARDAKİ İŞLERİN HIZLI VE SORUNSUZ OLMASI GEREKİYOR. BU YENİ ÜRÜNÜN DEPOLARDA KULLANICILARINA SAĞLADIĞI AVANTAJLAR NELERDİR?

3 ve 4 tekerlekli modellerle dar koridorlu depolarda bile rahatlıkla manevra yapabilme kabiliyetine sahiptir. Özel asansör seçenekleriyle yüksek raf sistemli depolarda kullanıcıya kolaylık sağlar.

SİZCE MÜŞTERİLERİNİZ NEDEN BU SERİYİ TERCİH ETMELİ?

Minimum enerji maksimum verimlilik parolasıyla ürettiğimiz Ceylift akülü grubu enerjiden tasarruf ettirerek işletme giderlerini düşürüp, zorlu koşullara uyumlu dayanıklı yapısıyla 1.6 tondan 5 tona kadar geniş model ve tonaj seçenekleri sunuyor.

MAKİNENİN AKÜSÜNÜN ÇALIŞMA ÖMRÜ HAKKINDA NELER SÖYLEMEK İSTERSİNİZ?

Forkliftlerimizde akünün ömrünü etkileyen en önemli faktör aküye düzenli bakım yapılmasıdır. Bakım periyodları geldiğinde uyarı veren sistem sayesinde aksatılmadan yapıldığı takdirde 1500 Cycle’a kadar uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

 

ÜRÜNÜ İŞ GÜVENLİĞİ KONUSUNDA DEĞERLENDİRDİĞİNİZDE GÜVENLİK DONAMINI İLE İLGİLİ NELER SÖYLERSİNİZ?

Taşınan yükün ya da forkliftin devrilmesini engelleyen ani dönüş engelleyici sistem, herhangi bir acil durumda aracın tüm elektriğini keserek hızlı ve güvenli durmayı sağlayan acil stop butonu, rampada çalışan aracın dengesinin bozulmasını ve yoldan çıkmasından kaynaklı oluşabilecek kazaları engelleyen yokuş kalkış desteği ve yük taşıma esnasında asansör silindirlerinde oluşabilecek hortum patlamasına karşın yük tutucu valfler ile Ceylift akülü serisi hem operatörün hem de aracın güvenliğini sağlayacak güvenlik donanımlarına sahip.

Bu bir advertorial çalışmadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen − seven =

scroll to top