Bobcat, S450 mini yükleyicinin yeni versiyonunu tanıttı

Bobcat, Orta Doğu ve Afrika (MEA) bölgesi için S450 M serisi mini yükleyicinin yeni versiyonunu tanıttı.

Önceki modelin geliştirilmiş versiyonu olarak tanımlanan 2,3 tonluk S450, 2,2 litrelik motorun aksine, daha büyük Bobcat S510 ve S530 modellerinde kullanılan 2,4 litrelik mekanik motorla birlikte geliyor. Aynı zamanda makinenin standart kabin versiyonuna ilk kez joystick kontrol seçeneği de ekleniyor. Bobcat’e göre bu, onu kendi türünde el ve ayak kontrollerinin yanı sıra kumanda kolu kontrolleri sunan ilk nokta dönüşlü yükleyici yapıyor.

Kabin kontrol özellikleri

Manüel kontroller temel model için standart olarak kalıyor ve kolları ve ayak pedallarını ayarlamaya gerek kalmadan her türlü kabin için mevcut olarak sunuluyor. Kumanda kolu kontrolleri, kumanda kolları ayarlanmadan ve koltuğa bağlanmadan yapılıyor. Yeni S450 mini yükleyici, kabin versiyonunda kepçeyi ve diğer ataşmanları aynı konumda düz tutan bir kepçe konumu seçeneği de sunuyor. Sistem yalnızca yukarı kaldırma döngüsü sırasında çalışıyor. Diğer yeni özellikler arasında, hem kabinde klima seçeneği hem de karma yüzeylere uygun evrensel lastik serisi olan Versatile Duty lastikleri yer alıyor.

“Müşterilerimiz için rakipsiz bir yatırım getirisini temsil edecek”

Bobcat Orta Doğu ve Afrika Bölge Müdürü Gaby Rhayem, “Yeni S450, kendi sınıfında ve şirketin 200.000 pazar payına sahip olduğu MEA kompakt yükleyici pazarındaki rakipsiz bir numaralı konumunu daha da güçlendirmek için tasarlandı. Yüzde 50’nin üzerinde olup bazı MEA ülkelerinde yüzde 80’e kadar çıkıyor. Bölgedeki en popüler nokta dönüşlü yükleyici olmasının yanı sıra S450, açık ara en güvenilir olanı diyebilirim. Aynı zamanda piyasadaki en yüksek yeniden satış değerine sahip. 4 yıllık/4000 saatlik çalışma saatine sahip kullanılmış bir S450, genellikle orijinal fiyatının yüzde 60’ına satılacak ve bu da müşterilerimiz için rakipsiz bir yatırım getirisini temsil edecek” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × five =

scroll to top