AS Global Power ile AS’LA enerjisiz kalmayın

AS Global Power; jeneratör seti, aydınlatma kulesi, yük bankası, güç transfer ve dağıtım panosu, yakıt tankı ve kablo ekipmanları ile müşterilerine sorunsuz hizmet sunuyor.

 Enerji kiralama ve sağlamada bölgesinde lider olan AS Global Power, operasyonel ve uzun dönem kiralama, 2. El ekipman alım-satım ve teknik servis iş kollarında faaliyet gösteriyor. Parkur büyüklüğü ile Türkiye’de önde gelen firma, kiralık parkuru ekipman çeşitliliği ile tüm taleplere anında cevap veriyor. AS Global Power, ayrıca bünyesinde bulundurduğu ekipmanları, müşteri kiralama ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlayarak en iyi hizmet çözümlerini sunuyor.

 Jenaratör seti

Kiralama parkurunda jeneratör seti, aydınlatma kulesi, yakıt tankı, güç transfer panosu, güç dağıtım panosu ekipmanlarıyla çözüm odaklı çalışmalarını sürdüren AS Global Power, 10 kVA ile bin 500 kVA güç aralığındaki kabinli dizel jeneratör setleri; düşük yakıt sarfiyatı, hassas frekans ve voltaj ayarı, son teknoloji ürünü kontrol sistemi, uzaktan izleme ve veri yönetimi ile birlikte birçok kolaylığı beraberinde getiriyor. Jeneratör setleri, istendiğinde senkron sistemlerle 20 bin kVA’ya kadar güç kapasitesi sağlamayı mümkün kılıyor.

Aydınlatma kulesi

AS Global Power’ın ekipman parkındaki 5 kVA gücünde, 6 metre kule yüksekliğinde ve verimli led projektörlere sahip aydınlatma kulesi ise yüksek aydınlatma kapasitesi, düşük yakıt sarfiyatı, kolay taşınabilir ve kurulum dizaynı sayesinde kullanıcılara pratik bir kullanım sağlıyor.

Yük bankası ile güç transfer ve dağıtım panosu

As Global, yük bankası çözümleriyle de kullanıcılara kolaylık sağlıyor. 500 kW ile 2 bin kW aralığına kadar elektriksel güç kaynaklarını test etmekte kullanılarak ihtiyaç duyulduğunda jeneratörlerin optimum verimde çalışabilmesi için eksik kalan yük ihtiyacını gideriyor. Güç transfer ve dağıtım panosu ise 45A’den 2 bin 500 A kapasiteye kadar transfer kapasitesiyle, iç ve dış ortam tipine uygunda kullanma imkanıyla işletmelere faaliyet alanlarında büyük kolaylık sağlıyor.

Yakıt tankı

AS Global Power’ın müşterilerine sunduğu bir diğer ekipman ise yakıt tankı. Çift cidarlı yakıt tankı, kaldırma mapası ve forklift cebi içeriyor. İç ve dış ortam çalışma tipine uygun olarak kullanımıyla pratik çözümler sunuyor. Bu özelliklerinin yanında uzun süreli çalışmalarda yakıt tedariği maliyetlerini azaltmaya yardımcı oluyor.

Kablo

Kiralamaya özel olarak tasarlanan, üzerinde bulunan kauçuk dış kılıfı sayesinde 15metre veya 30 metre boy seçeneği ile kolay serme ve toplama imkanı sunan kablo tasarımı yağa, mazota, ozona ve çeşitli kimyasallara dayanacak şekilde üretilerek kuru veya nemli yerlerde güvenli bir şekilde kullanılabiliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 + 4 =

scroll to top