AS Global Power ile AS’LA enerjisiz kalmayın…

AS Global Power; jeneratör seti, aydınlatma kulesi, yük bankası, güç transfer ve dağıtım panosu, yakıt tankı, kablo ekipmanları ile müşterilerine sorunsuz hizmet vermeye devam ediyor.

Enerji kiralama veya sağlamada bölgesinde lider olan marka; operasyonel ve uzun dönem kiralama, 2. el ekipman alış-satış ve teknik servis iş kollarında faaliyet gösteriyor. Parkur büyüklüğü ile Türkiye’de en önde gelen kiralık parkuru hizmetleri ekipman çeşitliliği ile tüm taleplere cevap verecek nitelikleri kapsıyor. Ekipmanlar, müşterilerinin kiralama ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanıyor.

Müşteri odaklı çözüm ortaklığı, AS Global Power ile sunuluyor

Jeneratör sektöründeki 30 yıllık tecrübesi ve dinamik yapısı ile AS Global Power, müşteri ihtiyaçlarını belirleyip yeni nesil ekipmanlar ile efektif çözümler üreten “enerji kiralama” firması olarak çözümler sunuyor. Firma, 2017 yılında Türkiye’de bir ilk olarak, kiralamayı ana odağına alıp kurumsal olarak bunu gerçekleştirmeyi hedefleyerek kuruldu. AS Global Power ana iş kolu olan enerji kiralamanın yanında 2. el alış – satış, teknik servis faaliyetlerini de yürütüyor. AS Global Power, Türkiye’nin en büyük jeneratör üreticilerinden olan Teksan Jeneratör ile iş ortaklığı yaparak kiralamaya uygun özel üretim ekipmanlarını Teksan Jeneratör’den temin ediyor.

Ekipman önlemi, uzaktan izleme sistemi sayesinde kontrol altında

Son teknoloji ürünlerle donatılmış ürün gamıyla Türkiye’nin sayılı geniş filosuyla oluşabilecek ekipman ihtiyaçlarını karşılayan AS Global Power, ekipmanlarında standart özelliklere ilave olarak farklı müşteri ihtiyaçlarını da göz önünde bulunduruyor. Firma, bu sayede geniş opsiyon ve koruma özellikleriyle hizmet yelpazesini genişletiyor. Son teknoloji ürünleri ile donatılan ekipmanlarında uzaktan izleme sistemi sayesinde kiralanan jeneratörün yakıtının bitmesi veya azalması durumunda veya olası teknik problemlerde ekiplere bilgi verilerek önlem alınıyor. Sistem, başlatılacak kritik operasyonların yarıda kesilip duraksamaması için geliştiriliyor. Birbiriyle senkronize çalışmak üzere dizayn edilen ekipmanlar, senkron olarak tek sistemde 20.000 kilowatt güç üretilebiliyor. Ayrıca 690-1000-3000-6000V orta gerilim trafo ve kesici bağlantı uygulamaları da yapılıyor.

AS Global Power’ın tescilli kalite hizmetleri

AS Global Power Kurucusu Ali Arif Soylu, 1990 yılında jeneratör sektörüne adım atarak Türkiye’nin en büyük yerli jeneratör üreticisi olan Teksan Jeneratör firmasının kuruluşunda rol alarak yönetiminde bulundu. 2020 yılında şirkete katılan Elektrik Mühendisi Emrullah Kaymaz, 1997 yılında jeneratör sektörüne girerek Teksan Jeneratör’ün; üretim, dizayn, projelendirme ve satış sonrası hizmetler süreçlerinde rol alıp üst düzey yöneticiliğini yaptı. Firma, 2021 yılında kurumsal yapısını güçlendirmek için sunduğu hizmetlerin kalitesini tescilleyerek sektörde bir ilk olarak ISO9001, ISO10002, ISO45001 kalite belgelerinin yanı sıra Sanayi Bakanlığı üretim kapasite raporu ve TS 12650 Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip oldu.

Jeneratör seti

10 kilowatt ile 1.500 kilowatt güç aralığındaki kabinli dizel jeneratör setleri; düşük yakıt sarfiyatı, hassas frekans ve voltaj ayarı, son teknoloji ürün kontrol sistemi, uzaktan izleme ve veri yönetimi ile birlikte birçok kolaylığı sizlere sağlıyor. Jeneratör setleri istendiğinde senkron sistemlerle 20.000 kilowatta kadar güç kapasitesi sağlayabiliyor.

Aydınlatma kulesi

5 kilowatt gücünde, 6 metre kule yüksekliğinde ve verimli led projektörlere sahip. Yüksek aydınlatma kapasitesi, düşük yakıt sarfiyatı, kolay taşınabilir ve kurulum dizaynı sayesinde kullanıcılara pratik bir kullanım sağlıyor.

Yük bankası

500 kilowatt ile 2.000 kilowatt aralığına kadar elektriksel güç kaynaklarını test etmekte kullanılabiliyor. İhtiyaç olduğunda jeneratörlerin optimum verimde çalışabilmesi adına eksik kalan yük ihtiyacını gideriyor.

Güç transfer ve dağıtım panosu

45A’den 2.500A’e kadar transfer kapasitesi, iç ve dış ortam tipine uygun, işletmeler için özel olarak tasarlanan transfer panoları bağlantı kolaylığıyla kullanıcılara kolaylık sağlıyor.

 Yakıt tankı

Çift cidarlı yakıt tankı; kaldırma mapası ve forklift cebi içeriyor. İç- dış ortam çalışma tipine uygun ve taşıması kolay bir çözüm sağlıyor. Uzun süreli çalışmalarda yakıt tedariki maliyetlerini azaltıyor.

Kablo

Kiralamaya özel, üzerinde bulunan kauçuk dış kılıfı sayesinde 15mt \ 30mt boy seçeneği ile kolay serme ve toplama yapılabiliyor. Yağa, mazota, ozona ve çeşitli kimyasallara dayanıklı, kuru veya nemli yerlerde kullanılabilme kolaylığı sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 5 =

scroll to top