YENİ RENAULT TRUCKS T, C, K SERİLERİ, TÜRKİYE TURUNDA

RENAULT TRUCKS’IN YILLARDIR SÜRDÜRDÜĞÜ KESİNTİSİZ GELİŞİM STRATEJİSİNİN DEVAMI OLARAK SUNDUĞU YENİ ARAÇ MODELLERİ, DIŞ TASARIMI İLE DAHA İDDİALI İKEN DAHA FAZLA KONFOR VE VERİMLİLİK SUNUYOR. LANSMANIN ARDINDAN TÜM DÜNYADA TİCARİ ARAÇ KULLANICILARININ BEĞENİSİNİ TOPLAYAN YENİ MODELLER, ŞİMDİ TÜRKİYE’DE SERGİLENİYOR. YENİ T, T HIGH, C VE K ARAÇLARI, 12 İLDE SIRASIYLA İSTANBUL, MERSİN, ADANA, HATAY, BURSA, KOCAELİ, BOLU, İZMİR, DENİZLİ, ANTALYA, KAYSERİ VE ANKARA’DA TİCARİ ARAÇ KULLANICILARI TARAFINDAN İNCELENECEK.

Yeni Renault Trucks araçları, dış tasarımlarındaki değişimler ve kabin içi konforun arttırılmasının yanı sıra yakıt tasarrufu, dayanıklılık, maksimum çalışma süresi ve satış sonrası hizmetlerdeki yenilikler gibi önemli toplam çözüm geliştirmelerini bir arada sunuyor.

Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, konuyla ilgili olarak; “Yeni TCK serimiz ile sadece yeni araç modelleri sunmuyor, gelişmiş toplam taşımacılık çözümleri sayesinde müşterilerimizin karlılıklarını arttırıyoruz. Taşımacılık profesyonelleri ile sürücülerin değişen ve gelişen ihtiyaçlarını daha iyi karşılayan araçlarımız, toplam sahip olma maliyetlerinde arttırılan avantajlar sunuyor” diye belirtti.

Bursalıoğlu; “Filo yöneticileri için her yönden daha gelişmiş araçlar ile yüksek tasarruf ve güvenli iş yönetimi sunuyoruz. Öte yandan yeni Renault Trucks araçlar için bayi ve satış sonrası hizmetlerde köklü değişimler olacak” diye ekledi.

Yeni araçlar ile satış sonrası hizmetlerde birçok gelişimin de yaşanacağına değinen Renault Trucks Türkiye’de Bayi Ağı Geliştirme ve Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Özgür Fırat; “2022 yılından itibaren sunmaya başlayacağımız uzaktan bağlı hizmetler ile araçlarımızın hizmet süresini arttıran müşteri çözümlerimizi geliştiriyoruz. Optifleet Filo Yönetim Sistemi, bağlantılı bakım planı, uzaktan bağlantılı servisler ve Excellence Predict gibi çözümler ile müşterilerin toplam sahip olma maliyetlerini minimize eden hizmetlerimizi sunmaya başlayacağız. Yetkili bayilerimiz ile 12 ilde gerçekleştirdiğimiz araç lasnmanlarımız sırasında yeni araçlarımız ve satış sonrası hizmet gelişimlerindeki detayları birlikte aktaracağız” şeklinde belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 + 16 =

scroll to top