TVH TÜRKİYE, TUZLA ŞUBE’SİNDE ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİĞE GİTTİ

TVH TÜRKİYE, İSTANBUL TUZLA ŞUBE’SİNDE ADRES DEĞİŞİKLİĞİNE GİDEREK, ÖNEMLİ YENİLİKLERE İMZA ATTI. FİRMANIN TUZLA’DAKİ YENİ OFİSİ ARTIK HEM SATIŞ HEM DE ÜRÜN TESLİM NOKTASI OLARAK HİZMET VERECEK

MİNENUR YENEN – TVH TÜRKİYE MÜŞTERİ GELİŞTİRME VE PAZARLAMA DANIŞMANI

Müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini her geçen gün artıran TVH Türkiye, İstanbul Tuzla’daki şubesinde önemli değişiklikler yaptı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan TVH Türkiye Müşteri Geliştirme ve Pazarlama Danışmanı Minenur Yenen, “TVH olarak sizlere sağlamış olduğumuz hizmetin kalitesini her geçen gün arttırıyoruz. Yapmış olduğumuz analizler sonrası İstanbul Tuzla’da yer alan TVH şubemiz, 26 Ekim 2020 tarihi itibariyle Mescit Mahallesi, Demokrasi Caddesi, Ulugüney Sokak A Blok No:40-41 Orhanlı Tuzla/İSTANBUL adresine taşındı. Tuzla şubemizin deposunda yer alan bütün stok mallarımızı Hadımköy depomuza transfer ediyoruz. Tuzla’daki yeni ofisimizden müşterilerimize hem satış ofisi hem de ürün teslim noktası olarak hizmet vereceğiz” dedi.

DAHA GENİŞ VE ÇEŞİTLİ STOK

Yapılan değişikliklerin müşterilere daha faydalı olacağının altını çizen Minenur Yenen, “Bu değişikliklerin müşterilerimize daha fazla fayda sağlayacağına inanıyoruz. Örneğin; daha geniş ve daha fazla çeşide sahip bir stoğa hızlı erişim gibi. Hadımköy depomuzdan müşterilerimize çok çeşitli yedek parçalar ve aksesuarların yanı sıra koltuklar, tekerler, zincirler, çatallar, ataşmanlar, elektronik parçalar, filtreler ve çok daha fazlasını sunabileceğiz. Ticari ilişkilerimizi güçlendirmek ve müşterilerimizin bize olan güvenine teşekkür etmek için 26 Ekim – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Hadımköy depomuzdan Tuzla ürün teslim noktasına ücretsiz nakliye imkanı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

TUZLA YENİ OFİS TESLİMAT NOKTASI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 − 4 =

scroll to top