CROWN DEPO ÇÖZÜMLERİ KİRALAMA HİZMETLERİYLE İŞLETMELERİN YANINDA

TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNÜ TEMSA İŞ MAKİNALARI’NIN YÜRÜTTÜĞÜ CROWN, GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİNDE YER ALAN DEPO ÇÖZÜMLERİ İÇİN SATIŞ HİZMETİNİN YANI SIRA KİRALAMA OPİSYONU DA SUNUYOR. BİR DEPODA DUYULABİLECEK HER İHTİYACA UYGUN ÇÖZÜMLER SUNAN CROWN, KİRALAMA HİZMETİYLE DE MÜŞTERİLERİNİN EKİPMAN İHTİYAÇLARINI KOLAYLIKLA VE EKONOMİK OLARAK KARŞILAYABİLMELERİNİ HEDEFLİYOR.

Geniş ürün yelpazesi ve uzman kadrosuyla depolardaki uygulamalara yönelik çözümler sunan Crown, müşterilerine destek olmayı sürdürüyor. Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın üstlendiği depo çözümleri markası, müşterilerinin çözüm ortağı olma vizyonuyla, endüstriyel malzeme taşımacılığındaki son trendlere de uygun olarak kiralama opsiyonu başladı.

BÜLENT BELEDA – TEMSA İŞ MAKİNALARI ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER MÜDÜRÜ

KİRALAMA İLE HER İHTİYACA YÖNELİK DEPO ÇÖZÜMLERİ

Ürün yelpazesinde akülü forklift, reach truck, dar alan sipariş toplayıcı, istifleyici, transpalet, çekme makineleri gibi her ihtiyaca yönelik çözümleri bulunan Crown, fonksiyondan ve estetikten taviz vermeyen tasarımıyla olduğu kadar dayanıklılığı ile de ilgi topluyor. Crown depo ekipmanları, aynı zamanda düşük bakım ve onarım masrafları, uzun yıllar sorunsuz çalışma ve yüksek verimliliği için de tercih ediliyor.

UZMAN EKİP İLE KİRALAMA HİZMETİ

Depoları için kiralık forklift, akülü transpalet, reach truck veya sipariş toplayıcı temin eden işletmeler kiralama hizmetini, en çok dönemsel yoğunluk veya farklı uygulama ihtiyaçları söz konusu olduğunda tercih ediyorlar. Dönemsel veya proje bazlı forklift ve depo ekipmanı kiralaması yapan işletmeler mali kaynaklarını etkili bir şekilde kullanabiliyorlar. Kiralama hizmetinin diğer bir avantajı ise, ekipmanların bakım takiplerini ve işlemlerini kiralayan firmanın üstlenmesi. İşletmelerin ihtiyaçlarına uygun forklift veya depo ekipmanı kiralamaları büyük önem arz ediyor. Crown Depo Çözümleri’nin, uzman ekibi ve hizmet odaklı yaklaşımıyla, çalışma ve depo koşullarını yerinde analiz ederek müşterilerine ücretsiz etüt hizmeti de veriyor. Böylece ihtiyaca uygun en doğru çözümü sunabiliyor.

“MÜŞTERİLERİMİZLE BİRLİKTE KAZANIYORUZ”

Crown’un kiralama hizmetinin müşteri odaklı yaklaşımlarının bir yansıması olduğunu belirten Temsa İş Makinaları Endüstriyel Ürünler Grup Satış Müdürü Bülent Beleda “Crown markamızla, “Depolamanın Çözüm Deposu” mottosuyla depolama alanında geniş ürün yelpazemiz ve teknolojilerimizle çözümler sunuyoruz. Bizim için en önemli konu uygulama gereksinimleri ve müşteri ihtiyacı için en efektif çözümü sunmak. Böylece müşterilerimizle birlikte kazanıyoruz. Kiralama hizmetimiz de yine müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak için sunduğumuz bir opsiyon. Böylece hem dönemsel ekipman ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar hem de maliyetlerini efektif şekilde yönetebiliyorlar” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × five =

scroll to top