Toyota Material Handling, “Ulusal Meme Kanseri Farkındalık Ayı” için üretilen özel forklifti açık artırmaya çıkardı

Toyota Material Handling, Dünya Sağlık Örgütü tarafından “Meme Kanseri Bilinçlendirme ve Farkındalık Ayı” olarak belirlenen ekim ayında özel üretim forklifti açık artırmaya çıkardı. 3 tekerlekli ve pembe renkli forkliftin satılacağı müzayededen elde edilen tüm fonlar, meme kanseri araştırma ve tedavisine yardımcı olmak için meme kanseri kuruluşu Susan G. Komen’e bağışlanacak.

Toyota Kadınlar Etki Ağı (T-WIN)’nın ortaya attığı fikirle harekete geçen Toyota Material Handling tarafından tasarlanan forklift, ilk pembe forklift olma özelliğini taşıyor. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Toyota Kadın Etki Ağı’nın Kurucusu ve Hukuk Başkan Yardımcısı Lea Ann King, “Bu anlamlı forklifti yapmak için ortaya konan ekip çalışması ve iş birliğinden gurur duyuyoruz” dedi.

“Bu müzayede pembe bir forklift yapmaktan daha fazlası”

Forkliftin satılacağı müzayedenin birlik ve beraberlik anlamı taşıdığına vurgu yapan ve Toyota’da çalıştığı için gurur duyduğunu belirten King, “Toyota’nın kuruluş ilkesi topluma katkıda bulunmak. Önemli amaçlar üzerinde etki yaratmanın farklı yollarını bulan bir şirkette çalışmaktan gurur duyuyorum. Hepimiz meme kanserinden etkilenen birini tanıyoruz, bu yüzden bu müzayede pembe bir forklift yapmaktan daha fazlası. Çalışanlarımıza, ailelerine ve bayilerimize Susan G. Komen gibi dünyayı değiştiren amaçları destekleme konusunda tutkulu olduğumuzu gösteriyoruz. Columbus, Indiana’daki ortaklarımızın bir ekip çalışmasıydı ve bu kadar çok insanın bu forklifti yapmak ve müzayedeyi tanıtmak için atladığını görmek özeldi” şeklinde konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fourteen − 11 =

scroll to top