ELS Lift, sektörün en prestijli fuarında ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor

Almanya’nın Münih kentinde her üç yılda bir düzenlenen dünyanın en büyük inşaat, madencilik ve ekipmanları fuarı Bauma, Messe München Fuar Merkezi’nde 24-30 Ekim tarihleri arasında yapılmaya devam ediyor. Türkiye’nin personel yükseltici platform sektöründe global ölçekteki temsilcisi ELS Lift, yenilikçi ürünlerini sergilediği fuarda, ziyaretçilerini ağırlama devam ediyor.

Dünyanın en büyük inşaat ve iş makineleri fuarında dördüncü kez yer alan ELS Lift, yenilikçi ürünlerini kullanıcının beğenisine sunmak için 24-30 Ekim tarihleri arasında Bauma fuarına katılım gösteriyor. 58’den fazla ülkeden 3.000 katılımcının en yeni ürünlerini sergileyeceği ve dünyanın her yerinden yaklaşık 630.000 ziyaretçinin katılması beklenen fuar, geleceğin inşaat teknolojisi, otonom makineler, sürdürülebilirlik, inşaat alanında dijitalleşme ve sıfır emisyon başlıklı temel konuları ele alııyor.

Yeni ve mevcut ürünler yurt dışında boy gösteriyor

ELS Lift, fuar süresince FS 1101/8 açık alanda ziyaretçilerini ağırlıyor. ELS Lift Genel Müdürü Kerem Bayrak yaptığı açıklamada, dünyanın önce gelen ticaret fuarı Bauma’da piyasaya sundukları yeni ve mevcut ürünleri üzerinde yapılan geliştirmeleri uluslararası ölçekte ilk kez kullanıcının beğenisine sundukları için büyük bir heyecan duyduklarını belirtti.

“Uzun yıllardır Avrupa pazarında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz”

Münih’te gerçekleşen Bauma Fuarı’nın hem bölge pazarındaki mevcut ilişkilerin geliştirilmesi hem de yeni iş bağlantılarının kurulması açısından önemli bir potansiyele sahip olduğunu aktaran Bayrak, “ELS Lift olarak, uzun yıllardır Avrupa pazarında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Önümüzdeki yıllarda da bölgeye yönelik ciddi planlarımız bulunuyor. Bu yıl standımızda Junior serisi 4,5 ve 5,5 metreye yükselen makinelerimizin yanı sıra 10 metre çalışma yüksekliğine sahip EL10-T, 12 metreye yükselen EL12 makaslı platformları sergileyeceğiz. Dikey personel yükseltici platform kategorisinde yer alan 6 metre çalışma yüksekliğine sahip VM6 ve eklemli personel yükseltici platform AE15’in yeni versiyonunu ziyaretçilerimizle buluşturuyoruz. Bu ürünlere ek olarak, global arenada ilk kez tanıttığımız yeni elektrikli engebeli arazi platformu RT12-E’yi de kullanıcıların beğenisine sunduk. 2023 yılında seri üretime geçmesi planlanan RT12-E, iç mekan kullanıma uygun olarak sıfır emisyon özelliği ile öne çıkmaktadır. Bir diğer yeni ürünümüz 19 metre çalışma yüksekliğine sahip makaslı platform EL19’dur. Dar şase ve yüksek erişim imkanı ile kullanıcı dostu bir üründür. ELS Lift olarak, 2022 yılının başı itibariyle başlattığımız yeşil dönüşüm stratejimiz doğrultusunda piyasaya sunduğumuz e-serisi makaslı platformlardan on iki metre çalışma yüksekliğine sahip EL12-e Bauma’da yerini aldı” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ten − two =

scroll to top