Sinoboom, AB15J Plus ile çalışma verimliliğini artırıyor

Sinoboom, popüler AB15J modelinin devamı olan AB15J Plus makaslı bomlu platformu piyasaya sürdü. Hem makine sahiplerine hem de operatörlere bir dizi yenilik sunan model, markanın Avrupa’da satışa sunulan ilk dizel motorlu makaslı bomlu platformu olmasıyla önem arz ediyor. Engebeli arazide kullanıma uygun olan model ile kullanıcı ihtiyaçlarına en iyi yanıtın verilmesi hedefleniyor. 

2008 yılında kurulan Sinoboom, mobil yükseltilebilir çalışma platformu (MEWP) çözümlerinin küresel bir üreticisi olarak pazarda yer alıyor.Genel merkezi Çin’ yer alan firma, Kuzey Amerika, Avrupa, Güney Doğu Asya, Avustralya, Orta Doğu ve Güney Amerika dahil olmak üzere dünyanın her yerinde faaliyetlerinde devam ediyor. Ürün geliştirmelerine devam eden firma, son yıllarda popüler modelleri arasında bulunan AB15J modelini güncelleyerek AB15J Plus makaslı bomlu platform modelini görücüye çıkardı.

Daha fazla güç ile daha fazla güç bir arada

Operatörlere daha fazla malzeme taşımaya olanak tanıyan Sinoboom AB15J Plus, 300 kg’ye kadar yükleri taşıyabiliyor. Makine taşıma kapasitesinin yanında önemli değişiklikler de yapıldı. Pistonlara daha fazla yağ akışı sağlayacak şekilde yükseltmeler yapıldı. Böylece bom kullanım kapasitesi daha fazla artırıldı

Bomlu kaldırıcının yanında makinede AB uyumlu Stage V motor teknoloji kullanılıyor. Makine gücünü Kubota’nın 18kW’lık motorundan alıyor. Makinenin motor bakımı aynı sınıftaki diğer birçok bomlu platforma göre daha kolay olurken toplam sahip olma maliyetini de önemli ölçüde azaltıyor. Ayrıca makinenin hidrolik sistem verimliliğindeki iyileştirmeler sonucunda çamurlu iş sahalarında %40 tırmanma kabiliyeti ve iyi sürüş performansı da artırıldı.

Ürün geliştirmelerinde müşterileri ihtiyaçları gözetiliyor

Yeni Sinoboom AB15J  Plus modeli hakkında konuşan Sinoboom Başkanı Steven Liu, “Sürekli olarak ürün yelpazemize teknik iyileştirmeler sunmaya çalışıyoruz ve müşterilerimizi dinleyerek ürünlerimizi geliştirmeyi sürdürüyoruz. Yükseltilmiş AB15J Plus, sahada daha da fazla esneklik sağlayarak operatörlerin verimli çalışmasına ve kesinti konusunda daha az endişe duymasına yardımcı oluyor” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 + 12 =

scroll to top