Serin Treyler; L4BH ADR’li Krom Tanker teslimatına Yükseller Lojistikle başladı

Türk Treyler sektörünün en köklü kuruluşlarından biri olan Serin Treyler, yeni ürünü ADR’li krom tanker L4BH treylerin teslimatlarına başladı. Kimyasal madde taşımacılığında 30 yıllık tecrübeye sahip Yükseller Lojistik, 5 adet Serin L4BH ADR’li tankeri filosuna kattı, 5 adet daha sipariş verdi.

Köklü bir üretim geçmişine sahip olan Serin Treyler, üretim kabiliyetini geliştirmeye devam ediyor. Üretim hatlarını 50 bin metrekarelik kapalı tek alanda birleştiren Serin, ürün geliştirmelerine devam ediyor. Serin, son olarak bu yılın ilk yeni ürünü olan ADR’li krom tanker L4BH treylerin teslimatlarına başladı.

“Filo yatırımlarına devam edeceğiz”

Serin Treyler Fabrikası’nda 17 Nisan Çarşamba günü düzenlenen teslim törenine Serin Treyler Satış Müdürü Mustafa Heybetli ve Yükseller Lojistik Genel Müdürü Osman Yüksel katıldı. Teslimat töreninde bir açıklama yapan Osman Yüksel, “Lojistik sektöründe 47 yıllık bir tecrübemiz bulunuyor. 1996 yılından itibaren de kimyasal madde lojistiğinde uzmanlaşan bir markayız. Yılda 10 milyon ton kimyasal taşıyoruz ve ayda 1200 sefere imza atıyoruz. Filomuzda 30 adet L4BH tanker var. Serin Treyler bildiğimiz ve kalitesine güvendiğimiz bir marka. Krom tankeri üretmeleri sektör için de fayda sağlayacaktır. Filo yatırımlarına devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İki köklü firma proje için buluşuyor

Teslimat ile ilgili köklü bir üretim geçmişine sahip olan Serin Treyler ile yine sektörde köklü bir firma olan Yükseller Lojistik, projesinde L4BH ADR’li tankerde buluştu. 5 adetlik anlaşmanın 4. teslimatı gerçekleşiyor. İkinci 5 adetlik anlaşması da yapıldı. Mustafa Heybetli, “Sayın Osman Yüksel’e bize olan güvenlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çünkü kimyasal madde taşımacılığında 30 yıla yakın bir tecrübeleri var. Böyle tecrübeli bir firmanın bizleri tercih etmesi doğru yolda olduğumuzu bir kez daha gösteriyor. Tankerimiz piyasada kısa zamanda adından söz ettirmeye başladı. Bu ay ikinci teslimatımızı gerçekleştirdik. Umarım devamını getireceğiz” açıklamalarını yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eight − 6 =

scroll to top