Wagger Attachments Yönetim Kurulu Başkanı Hüsniye Gül: “Yeni tesisimiz ile hedeflerimize daha sağlam adımlarla ilerliyoruz”

Türkiye’de ataşman üretimi konusunda lider markalardan biri olan Wagger Attachments, güncel ürünlerini KOMATEK 2024’te tanıtmaya hazırlanıyor. “Think Big! Hold The World” sloganıyla yurt dışı pazarlarında genişleme hedeflerinde büyük yol kaydettiklerini vurgulayan Wagger Attachments Yönetim Kurulu Başkanı Hüsniye Gül, “Yeni tesisimiz ile daha verimli ve çevreci üretim ortamı oluşturarak, hedeflerimize daha sağlam adımlarla ilerliyoruz. Bu yıl piyasaya sürmeye hazırlandığımız; Smart Roller Ataşmanı, Boru Tutma Ataşmanı, Dar Koridor Ataşmanı ile sektördeki varlığımızı güçlendirmeyi amaçlıyoruz” dedi.

1968 yılında Gülmak İstif Makinaları San. Ve Tic. Ltd. Şti, olarak kurulan ve 2004 yılında Wagger Attachments markasıyla faaliyetlerine devam eden şirket, geçmişten bugüne ciddi yatırım çalışmalarında bulunarak Türkiye’nin ataşman üretici konumundaki lider markalarından biri oldu. Geniş ürün yelpazesi sayesine sahip olan marka, çeşitli sektörlerde kullanılan kaliteli balya kıskaçları, yan kaydırıcılar, rotatörler, çatal pozisyonerleri ve paletsiz yükleme üniteleri gibi birçok ataşmanı müşterilerine sunuyor. Ürün geliştirmelerine ve hizmet alanını artırmaya ara vermeden devam ettiklerini söyleyen Wagger Attachments Yönetim Kurulu Başkanı Hüsniye Gül, şirket hakkındaki güncel gelişmeler hakkında bilgiler verdi.

“Wagger Attachments olarak Türkiye’de ataşman üretiminde öncü konumdayız”

Müşteri, bayi ve çalışan memnuniyetini hedefleyen bir vizyon ile faaliyetlerini sürdürdüklerini belirten Wagger Attachments Yönetim Kurulu Başkanı Hüsniye Gül, “Kuruluşumuzdan bu yana, Wagger Attachments olarak Türkiye’de ataşman üretiminde öncü konumdayız. Yıllar içinde farklı pazarlara açılarak Ar-Ge çalışmalarına ağırlık vererek ürün portföyümüzü genişlettik. Depolama ve istifleme sektöründe iş makineleri için kısa termin süresinde ve uygun maliyetli ataşmanları kapsayan çözümler sunuyoruz. Bu konuda Türkiye’nin lider ataşman üreticisiyiz. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde, çeşitli sektörlerde kullanılan balya kıskaçları, yan kaydırıcılar, rotatörler, çatal pozisyonerleri ve paletsiz yükleme üniteleri gibi birçok ataşmanı müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Yeni ürünler ile pazar liderliği korunmaya devam ediyor

İş, inşaat ve tarım makineleri sektöründe sağlam bir yer edinen Wagger Attachments, ürün ve Ar-Ge yatırımlarına ciddi yatırımlar yapmayı sürdürüyor. Bu kapsamda açıklamalarına devam eden Hüsniye Gül, “Yeni tesislerimizin kapılarını açarak, ürün geliştirmeye ve farklı pazarlara açılmaya devam ediyoruz. İşletme verimliliği sağlayan doğru ataşman kullanımı depolama ve istifleme gibi süreçlerde maliyet avantajı sağlıyor. Ayrıca doğru ataşman kullanımı sadece verimliliğe değil, iş güvenliği konusunda da katkı veriyor. Doğru ataşman kullanımıyla ürünlerin elleçleme süreçlerinde de hasar görmesi önlenebiliyor. Biz de çalışmalarımızda bu yönle ilerleyerek en yeni ürünlerimizi müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Bu yıl piyasaya sürmeye hazırlandığımız yeni ürünlerimiz Smart Roller Ataşmanı, Boru Tutma Ataşmanı, Dar Koridor Ataşmanı ile de sektördeki varlığımızı güçlendirmeyi amaçlıyoruz” sözlerini kaydetti.

“Tüm üretim aşamalarında kalite kontrolü hassas bir şekilde yapılıyor”

Ürün geliştirme ve üretim süreci, uzun süreli kullanım ve bununla doğru orantılı olan müşteri bağlılığında da önemli faktörler arasında yer alıyor. Hizmet çözümlerini bu bilinçle gerçekleştirdiklerini vurgulayan Hüsniye Gül, imalat aşaması ve sağladıkları ürün kalite güvencesi hakkında sözlerine şu şekilde devam etti: “Üretim sürecimiz, CNC tabanlı teknolojiyi kullanarak gerçekleştirilirken, tüm üretim aşamalarında kalite kontrolü hassas bir şekilde yapılıyor. ISO 9001 ve ISO 3834 belgeleri ile kalite yönetim sistemimizi ve kaynaklı imalat yeterliliğimizi tescilledik. Ayrıca piyasaya sürülen ürünlerimize ait Avrupa Standartlarına uygunluğunu belirten CE sertifikaları da bulunuyor. Ürünlerimizin tamamında 1 yıl boyunca garanti ve servis imkanı sunuyoruz. Yeni tesisimiz ile daha verimli ve çevreci üretim ortamı oluşturarak, hedeflerimize daha sağlam adımlarla ilerliyoruz.”

“En iyi hizmet için sürekli olarak kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz”

Sektöre en iyi çözümü sunmak için her geçen gün daha büyük adımlar attıklarına dikkat çeken Gül, Wagger Attachments olarak “Think Big! Hold The World” sloganıyla yurt dışı pazarlarında genişleme hedeflerinde büyük yol kat ettiklerini vurguluyor. Şu anda İngiltere, Hollanda, Rusya, Polonya, Romanya, Bulgaristan, Endonezya, Danimarka, Suudi Arabistan, İrlanda, Azerbaycan gibi ülkelerde bayiler aracılığıyla ticaret yaptıklarını söyleyen Hüsniye Gül, “Ürünlerimizi tanıtmak ve yeni pazarlar keşfetmek için fuar ve tanıtım organizasyonlarına katılmaya özen gösteriyoruz. Yakın zamanda; 29 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan KOMATEK 2024 İş ve İnşaat Makinaları Fuarı da bu etkinlikler arasındaki önemli buluşma noktalarımızdan. Tüm bu çalışmalarımızı gerçekleştirirken yeni tesisimiz ve çevreci üretim yaklaşımımızla, sürdürülebilir bir gelecek için çaba göstereceğiz. Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli olarak kendimizi yenilemeye ve geliştirmeye devam edeceğiz” açıklamalarını yaptı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 − two =

scroll to top