NGL filosunu yeni IVECO S-WAY çekicilerle güçlendiriyor

NGL (Norther Global Logistics), IVECO’dan verdiği 40 çekici siparişinin ilk 10 adedini teslim aldı. NGL Kurucu Ortağı Sefa Erol, yeni çekici yatırımlarıyla artan taşıma operasyonlarını daha kolay yönetebileceklerini belirtti.

Avrupa ile Türkiye arasında entegre lojistik hizmetleri sunan Norther Global Logistics (NGL), filosunu güçlendirmeye devam ediyor. 40 adet çekici yatırımı kapsamında 10 adetlik teslimat gerçekleştiren NGL’nin kurucularından Sefa Erol, yoğun şekilde devam eden uluslararası taşımacılık taleplerini karşılayabilmek için yatırımlarına hız verdiklerini söyledi. Yeni çekici yatırımıyla lojistik operasyonlarındaki işlevselliklerini artırdıklarını dile getiren Erol, siparişlerin tamamını teslim almalarının ardından hedef pazarlardaki hareket kabiliyetlerinin de ciddi olarak artacağını vurguladı.

NGL’nin filo yatırımları sürecek

Erol, IVECO’yu yaygın servis ağı ve çevreci motor özellikleri nedeniyle tercih ettiklerini belirterek, önümüzdeki dönemde filoya yeni yatırımların süreceğini sözlerine ekledi.

IVECO Ağır Vasıta Satış Sorumlusu Mete Geçör ise yatırıma ilişkin konuşmasında, “Kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen ve yaptığı yatırımlarla sektörde öncü firmalar arasında yerini alan NGL ile yapmış olduğumuz iş birliğinden dolayı IVECO ailesi olarak çok mutluyuz. NGL’nin IVECO markasını tercih nedenlerinin başında işletme giderlerinin düşük olması öncelikli sebebidir. İş birliğimizin daha uzun devam etmesi için IVECO olarak her zaman elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 3 =

scroll to top